Wpis z mikrobloga

Mam w mieszkaniu taka mozaikę jak na zdjęciu i zastanawiam się czy ją odnowić (cyklinowanie + lakier) czy się jej pozbyć. Tak w sumie co na nią patrze to mam inne odczucia - z jednej strony taka dość oryginalna z drugiej strasznie pstrokata.

Co myślicie? #!$%@?ć w pi*du bo tandeta i niemodne czy zostawić bo jest spoko? Nie będzie to się gryzło z meblami (planuje takie standardowe Ikea style)? Ma ktoś może takie ustrojstwo na podłodze i może podrzucić jakaś fotkę jak to wygląda z meblami?
Ewentualnie czy dałoby radę ją trochę rozjaśnić (tak żeby zostala dwukolorowa, ale trochę jaśniejsza - żeby tak nie rzucała się w oczy)?

#remontujzwykopem #wykonczenia #budownictwo #mieszkanie
Havii - Mam w mieszkaniu taka mozaikę jak na zdjęciu i zastanawiam się czy ją odnowić...

źródło: comment_1620116578s2Nq9jH5wqS3UU42UkkjRA.jpg

Pobierz
  • 59
@Ka4az: dzięki za foto! wygląda lepiej niż się spodziewałem. Na pustej podłodze bardziej rzuca się w oczy niż u ciebie przy umeblowaniu.
@Havii: mi tam sie podoba i bym zostawił, rodzice mieli podobny problem i ostatecznie położyli panele na parkiet ( ͡° ͜ʖ ͡°) minęło już parę lat i mama zaczyna wspominać o zrywaniu paneli i odmówieniu parkietu. Także niezbyt to ekonomiczne ale można i tak.
@Havii: Zawsze możesz w głowie dobierać sobie klepki w różne wzory. Ja bym zostawił. Jak się zamyślisz to można sobie popatrzeć, porozkminiać. Fajnie mieć coś podobnego na podłodze w kiblu: "Gazeta" niepotrzebna. Ja bym losowo, pojedynczo zrobił niektóre ciemne.

Wyobraź sobie, że to sześciany 3D na podłodze. Fajne.