Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Jako, że kolega @getin ma mnie na czarno i tworzy bajki, jak to rockstar miał piękna filozofię i dopracował swoje RDR2 to tylko wtrace, że szkoda że tyle czasu nie poświęcili na samą rozgrywkę co na końskie jaja reagujące ma mróz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pomijając tragiczny stan RDR2 na premierę, gdzie przez kilka dni nie mogłem w ogóle zagrac w grę albo nie działało sejwowanie to sama gra jest tak liniowa że nawet najmniejsze odstępstwo na krok od scenariusza powoduje efekt jak na screenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale w sumie nie wiem, czemu na tym tagu dyskutujemy o RDR2...

#cyberpunk2077
pablo397 - Jako, że kolega @getin ma mnie na czarno i tworzy bajki, jak to rockstar m...

źródło: comment_1620121334LHkvBAKv7nz6PcgDcCHuZi.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
Pomijając tragiczny stan RDR2 na premierę, gdzie przez kilka dni nie mogłem w ogóle zagrac w grę albo nie działało sejwowanie to sama gra jest tak liniowa że nawet najmniejsze odstępstwo na krok od scenariusza powoduje efekt jak na screenie


@pablo397: nie pamiętam już kto to był, ale jak pod jego wpisem porównawczym wrzuciłem screenshoot artykułu branżowego o fatalnej premierze RDR2 na pc to usunął mi post i zarzucił kłamstwo (
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kosmiczny_pies_Kazak: co się #!$%@? na premierę to moje. Przeszedłem ten gunwo prolog w zimnej chatce i okazało się, że gra nic nie zapisała i muszę od nowa. Myślałem że mnie #!$%@? strzeli, bo prolog w RDR2 to chyba najgorszy fragment gry
  • Odpowiedz
@pablo397
Nie manipuluj. RDR2 w momencie premiery (koniec 2018 roku) działała (i wyglądała) wspaniale. Gra ani nie wyrzucała do dashboarda konsoli, ani nie miała problemów z zapisywaniem postępów. Gra miała 1 (JEDEN) poważny bug, który polegał na tym, że w obozie gracza brakowało postaci Johna Marstona (dodam, że bug nie występował u wszystkich graczy).
  • Odpowiedz
@cin123654 I po co to tutaj wrzucasz? @pablo397 dopuścił się manipulacji pisząc o złym stanie RDR2 na premierę, co jest nieprawdą. Premiera RDR2 miała miejsce w 2018 roku na konsolach i tam działała wspaniale. Gra nie miała żadnych bugów poza tym jednym wymienionym.
A wersja PC nikogo nie obchodzi, a już na pewno nie Rockstara, które to od premiery GTA4 traktuje tę platformę po macoszemu (nie bez powodu).
  • Odpowiedz
@artem66: Wiem wiem, szukanie na siłę. RDR2 na PC było w gorszym stanie ( wydane później niż wersja na konsole ) niż CP na Konsole (wydane w tym samym czasie co PC) Powód RDR2 na PC nie uruchamiał się, CP na konsole tak...

Nie znam innej gry na PC która w tracie premiery na platformę PC nie uruchamiała się !
  • Odpowiedz
@cin123654 No i CP tak się na tej konsoli uruchomił, że chwilę po tym Sony zbanowało grę wywalając ją ze swojego sklepu.
Napisz teraz ile znasz przypadków gier AAA, które zostały wywalone ze sklepu Sony i do niego nie wróciły.
  • Odpowiedz