Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Jako, że kolega @getin ma mnie na czarno i tworzy bajki, jak to rockstar miał piękna filozofię i dopracował swoje RDR2 to tylko wtrace, że szkoda że tyle czasu nie poświęcili na samą rozgrywkę co na końskie jaja reagujące ma mróz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pomijając tragiczny stan RDR2 na premierę, gdzie przez kilka dni nie mogłem w ogóle zagrac w grę albo nie działało sejwowanie to sama gra jest tak liniowa że nawet najmniejsze odstępstwo na krok od scenariusza powoduje efekt jak na screenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale w sumie nie wiem, czemu na tym tagu dyskutujemy o RDR2...

#cyberpunk2077
pablo397 - Jako, że kolega @getin ma mnie na czarno i tworzy bajki, jak to rockstar m...

źródło: comment_1620121334LHkvBAKv7nz6PcgDcCHuZi.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cin123654: xDDDDDDDDD jakie fikołki taka przykra prawda że cdpr wyruchał mocno graczy którzy zapłacili za pełnowartościowy produkt który był niegrywalny. XD w przypadku RDR2 pewnie szybko to naprawili. A o CP2077 wersji poprawionej na konsole starszej generacji nic nie słychać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cin123654: co nie zmienia faktu, że cdpr oszukał graczy. Do samego końca trzymali ich w pewności, że dostaną grywalny produkt. Wiadomo, na pc jest lepiej ale i na premierę było pełno błędów. Cdpr z good boy przeszedł do bycia zwykłym korpo jak każde inne.
  • Odpowiedz