Wpis z mikrobloga

@Trololo: miałem, polecam z czystym sumieniem, nie mieściłem się i musiałem dokonać przeprowadzki do prawie metrowej z kółkami, gdyby nie to używałbym chyba do śmierci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Deska_o0: przeszła mi przez głowę ta z kółkami ale popierwsze żona by mnie prześwięciła za takie monstrum a po drugie kosztuje deko za dużo na obecny budżet.
Wcześniej miałem tą Stanleya w tle i mimo że taniuka jak barszcz to też z całym sercem mogę polecić, tyle że niewygodna do częstego przemieszczania się.
  • Odpowiedz
@Trololo: Ladnie to wyglada, ja wszystko mam poupychane w plecaku. Dwa mierniki, komplet srubtokow, doslownie jeden klucz jocker 10-13, latarka, tasma izolacyjna i szczypce.
  • Odpowiedz
@Deska_o0: na jaki model zmieniłeś?

@Trololo: ja właśnie podobną na kółkach po 3 latach muszę zmienić bo przestaję się mieścić + do klienta czasami potrzebuję jeszcze zabrać wkrętarkę + walizkę ze śrubami a nie da się tego za jednym razem przewieźć. Więc wchodzą u mnie skrzynie i organizery modułowe na wózku - prawdopodobnie z Qbricka albo Kistenberga.

Widzę, że masz podobną ilość narzędzi co ja - szczerze mówiąc nie wyobrażam
Vojak - @Deska_o0: na jaki model zmieniłeś?

@Trololo: ja właśnie podobną na kółkac...

źródło: comment_1620159630JjPKuRbmKxtQ29Gposp7a7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@Trololo: przecież gdybym w swoich narzędziach miał taki porządek, to otwierałbym to wieczorem, pokazywał swojej dziewczynie i mówił szeptem 'ciii, patrz jak śpią te kombinerki' ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Trololo: Kwa... zawsze zazdrościłem ludziom mającym ładnie ogarnięte i uporządkowane narzędzia, a nie rozpieprzone po 4 skrzynkach "teoretycznie" tematycznych (elektryka, ogólne, rower, hydraulika), a praktycznie miszmasz oznaczający że do każdej robótki targam wszystkie i zastanawiam się w której jest ten śrubokręt którego właśnie potrzebuję...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trololo: chyba nie jesteś serwisantem? Używałem nieco mniej narzędzi jako monter i nie wyobrażam sobie śmigać z takim balastem po klientach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NorthWarrior: Robust 34

@ScaRRyMaN: czekają na wymianę na Jokery ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Voyo: @Pawlu10: powiedzmy że przemysłbz kategorii Oil&Gas. O ile narzędzia mam bardziej do celów prywatnych/hobbystycznych to parę razy pomogły mi zaplusować u pracodawców. Teraz trochę się pozmieniało i bardziej pilnuję czy ktoś robi dobrze niż sam robię (co trochę mnie smuci)
  • Odpowiedz