Wpis z mikrobloga

Bawi się tu ktoś w survival?
Potrzebuję ogarnąć prezent do 2000 pln dla początkującego survivalowca ale nie mam pomysłu co może być potrzebne

Jest jakiś sklep w Warszawie godny odwiedzenia i zakupu tam tych rzeczy?
Niestety decyzja zakupu padła dość późno i z wysyłką się nie wyrobimy.

#survival #bushcraft #warszawa #kiciochpyta
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@spiritus co prawdaja się nie bawię w takie rzeczy ale myślę że znajdziesz coś w sklepach militaria.pl i tego typu punktach. Z tego co wiem mają kilka lokalizacji w Warszawie np. Wola Park. Kup mu jakiś fajny nóż, krzesiwo, śpiwór, menażkę na wodę itp. Myślę że obsługa sklepu doradzi
  • Odpowiedz
@spiritus: Ale survival taki serio serio? Czy po prostu biwakowanie w lesie z modną nazwą?
Za 2kzł możesz spokojnie wyrwać zestaw hamak + tarp + podpinka + hamak na szpej czyli Draka + Heksa + Otul + Huba. Wszystko od Lesovika, czyli najlepsza możliwa jakość. Akurat mniej więcej w tym zakresie cenowym się zmieścisz. Sprzęt Lesovika od ręki w Wwie znajdziesz np w Trirent na Racławickiej.
Afrati - @spiritus: Ale survival taki serio serio? Czy po prostu biwakowanie w lesie ...

źródło: comment_1620208827geoJ81co53T23Da13TzSxn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@spiritus: za 2k kupisz zajebisty zestaw od lesovika. Hamak draka, do tego jakiś otul i tarp crocodile. Sprzęt z najwyższej półki i moim zdaniem nawet warto poczekać, żeby wysłali, niż kupić jakieś pierdoły za 2k.
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: no właśnie dlatego też zapytałem. Taki zestaw jak podałeś można ogarnąć w fajnej jakości za ~150zł w sumie, dlatego 2kzł naprowadziło mnie raczej na standardowego turystę leśnego.
  • Odpowiedz
@spiritus: Nie bawię się w survival, ale usłyszałem kiedyś mądre zdanie jeśli chodzi o kupowanie prezentów. Nie powinno się kupować prezentów związanych z czyim hobby, jeśli nie wiesz co ta osoba konkretnie chce. Jest duża szansa, ze ma coś podobnego, a nawet jeśli nie ma, to raczej masz bardzo małe szanse, ze wstrzelisz się w gusta. Jeśli to nie ma być niespodzianka, to ja bym podpytał. Ewentualnie może jakiś voucher
  • Odpowiedz