Wpis z mikrobloga

Czy są jakieś opony gravelowe 32C, max 35C, w rozsądnej cenie? XD Bo potrzebuję dosłownie na 3 tygodnie i nie chcę wydawać fortuny rzędu 35-50€ za sztukę, najchętniej zmieściłbym się w €20 za jedną. Masa nie ma znaczenia, może też być jakaś touringowa opona, która w miarę łapie piach/gravel czy leśne ścieżki. Wejdzie u mnie max 35C i to bez dużych ząbków.

#rower #gravel
geuze - Czy są jakieś opony gravelowe 32C, max 35C, w rozsądnej cenie? XD Bo potrzebu...

źródło: comment_1620208039cLCowTIc2RI8bDa2vJ5wn8.jpg

Pobierz
  • 12
@geuze: Może Continental Contact Speed? Ostatnio w swoim zamontowałem, bo zdałem sobie sprawę, że jeżdżę głównie po asfalcie, ale na utwardzanych szutrach i w lesie też idzie
moze jakas opona przelajowa?


@KopecyFan: niestety, zazwyczaj mają ogromne klocki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Continental Contact Speed


@Sigmanus: no jest to jakiś pomysł, a jak z trakcją na piachu/polnych drogach?

Teraz mam Vittoria Voyager Hyper 32C i jestem super zadowolony, ale to są praktycznie slicki i chciałbym je już do końca dojeździć. Potrzebuję na wakacje rowerowe w Polsce czegoś bardziej uniwersalnego, od biedy zdejmę błotniki.
@kuraku: nie mogę znaleźć ich poniżej €25 + wysyłka i do tego 38C :(

Jak będzie trzeba to się wypruję na coś lepszego, ale mam i tak dużo wydatków związanych z wyprawą z rowerami, a tutaj gdzie jeżdżę te Vittoria starczą mi na bardzo długo + mam jeszcze w zapasie Schwalbe Marathon Supreme ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@geuze: kiedy będziesz? mogę Ci pożyczyć oponki. Ale jakiś drut Conti z tego co pamiętam. Leżą nie używane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KopecyFan: może Schwalbe CX Comp wejdzie, jest 30C, może nie będę musiał błotników ściągać xD No nic, mam jeszcze chwilę czasu.

Dzięki za sugestie.
Continental Contact Speed


@geuze: Masz bieżnik w kropki na całym obwodzie opony, więc są lepsze niż slicki na ubitych nawierzchniach, a na asfalcie przy pochyleniu się w zakręcie nie ma tego nieprzyjemnego przeskoku z opon z kostką na boku. Powiedziałbym, że są dobre dla zastosowań typu asfalt i szuter, ale bez błota, czy głębokiego piachu.

Ja jeździłem na 32C po lasach, ścieżkach szutrowych, a nawet po suchym śniegu i było na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dzięki za info, będę brał albo 32C conti albo cx comp, zależy jak z cenami i dostępnością będzie jak już będę zamawiał