Wpis z mikrobloga

Pytanko do właścicieli czytników ebook. Czy w Waszym wypadku zakup czytnika zwiększył możliwości i chęci do czytania książek? Czy sam komfort czytania wpłynął u Was korzystnie na czas poświęcany książkom?

Mam problem lenistwa i sięgania po łatwiejsze rozrywki i zastanawiam się czy zakup czytnika coś by zmienił. :)

#ksiazki #ebook #kindle #pytanie
  • 26
  • Odpowiedz
@adrian1207: Ja nie odszedłem od papierowych książek, bo nadal lubię je czytać i zbierać, niemniej jednak czytnik zwiększył moje możliwości. Na przykład bardzo nie lubię czytać tradycyjnych książek na leżąco, a taki czytnik to sobie trzymam nad głową jak telefon i nieraz przed snem kilkanaście minut czytania wpada.
Rzadko też wcześniej brałem książki w plener, a taki czytnik do kieszeni i częściej czytam na zewnątrz.
Ogólnie polecam - małe, lekkie i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@adrian1207: tak, ale ostatnio mi to mija. Czasu jest za mało.
Ale sam czytnik był dobrym zakupem, bo w 2 miesiące przeczytałem więcej niż do tej pory w rok.
Bardzo pomaga ograniczenie wykopu (i Facebooka jak ktoś korzysta) oraz dobra książka.
  • Odpowiedz
@adrian1207: ja mam Pocketbooka (wcześniej korzystałem z Touch Lux 3 a teraz z Touch HD3) i są spoko, wolałem tę markę bo zależało mi na Legimi. Poza Inkbookiem każdy z tych co wymieniłeś będzie dobry
  • Odpowiedz
@adrian1207: na producencie inkbooka sie sparzylem, wiec nie polecam. Mam 2 pocketbooki (maja troche zalet i troche wad w porownaniu do Kindle, zalezy co dla kogo jest wazniejsze, dla mnie wieksza mozliwosc konfigoracji + fizyczne przyciski zmiany stron przewazyly).
  • Odpowiedz
@adrian1207: Więcej. Między innymi choćby przez to, że kłądac się do łóżka mogę poczytać ze 30 minut bez włączania światła i budzenia partnerki. Stary czytnik (ze słabą baterią) wożę też na stałe w aucie - jeżeli gdzieś mam czekać, to nie ma problemu z lekturą.
  • Odpowiedz
@adrian1207: Ja osobiście używam Kindle Paperwhite 4 i jestem z niego mega zadowolony. Ale z tego co czytałem, to jeżeli myślisz nad czytaniem książek z Legimi to Kindle nie bardzo się do tego nadają.
Ogólnie jak myślisz nad zakupem czytnika i nie wiesz za bardzo co wybrać, to polecam ci przyjrzeć się użytkownikowi @Cyfranek (mam nadzieję, że nie będzie zły, że go tu zawołałem) i poczytać jego blog. Opisuje tam wiele
  • Odpowiedz