Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o kolesiach którzy robią "zasadzki na pedofili", to znaczy podają się w internecie za jakąś powiedzmy 14 latkę, piszą z jakimś gościem, po czasie umawiają się z takim delikwentem w danym miejscu o ustalonej godzinie, po czym idą tam z kamerą, robią raban, wyrzucają danemu kolesiowi to i tamto, dzwonią na policję i tak nakręcony filmik wrzucają na yt. Później ludzie to oglądają i robią sobie igrzyska wypisując jakieś komentarze jak z rynsztoku typu "za*ebać pedofila" albo "ale go przecwelą w kiciu" itp.

Dla mnie cała ta działalność samozwańczych "łowców pedofili" jest jakaś chora i oglądając te ich filmy to mam wrażenie że to oni sami mają ze sobą większe problemy psychiczne niż goście na których się zasadzili. Mam wrażenie że ci "łowcy pedofili" naprawdę nie mają co robić w życiu i już z nudów im odwala, dlatego sami z siebie robią takie akcje. Ja jestem zdania że normalnemu człowiekowi nie przyszło by na myśl by podawać się w internecie za 13 latkę i wypisywać z jakimś chłopem. Druga sprawa jest taka, że od takich rzeczy jest policja, a nie jakiś samozwańczy szeryf. Po trzecie- czy taki "wrobiony" gość może ponieść jakiekolwiek konsekwencje prawne w sytuacji gdy nie pisał z prawdziwą dziewczynką a z mężczyzną podającym się za dziewczynkę? Co mówi na ten temat polskie prawo? Po czwarte: czy Wy myślicie że taka 13 czy 14 latka naprawdę nie ma co robić, tylko wypisywać z jakimś oblechem-przegrywem na jakichś internetowych czatach? Litości...

#pedofilia #prawo #internet #polska #youtube #kryminalne #policja
  • 22
@Menel94: Nie bronie pedo ale wiekszosc z niche na filmach ludzie niepełnosprawni na umyśle. Łapiąc ich zadając pytania nagrywając pozbawieni są podstawowego prawa do obrony z mozliwosci choćby skorzystania z usług adwokata. Po drugie za takie nagrywki i chęć zaistnienia mogą mieć naprawde spore problemy.
Dopóki człowiek nie jest skazany przez sąd jest osoba niewinna choćby niewiem jakjak wielkie dowody były itp. Na 100 osób złapanych przez nich dajmy na toto
@Menel94: Ciekawa sprawa, bo z jednej strony ci ludzie pewnie uważają się za jakichś stróżów prawa, moralności, etyki etc. i publika również uważa ich za niezwykle dobrych ludzi. Z drugiej strony to co robią jest pożyteczne i niesie ze sobą korzyści dla społeczeństwa, ALE wrzucanie z tego potem filmiku na yt potencjalnie niesie straty dla ogółu, bo każdy miłośnik dzieci po zetknięciu się z takim materiałem zastanowi się 2x zanim ujawni
@Paraparapapa: Oni leczą swoje kompleksy i mogą poczuć się kimś ważnym. Najczęściej takie osoby w ten sposób ukrywają swoje zaburzenia i dosyć często się słyszało, że łowcy okazali się być sami pedofilami. To są patusy i skoro robią to dla dobra obywateli, to mogliby pójść do policji ale ohh wait... główny bohater- łowca siedział już w pace xD
Nie mają żadnych podstaw i teraz dodatkowo będą mieć sprawę i stało się
@Bitszkopt: DOKŁADNIE I W SEDNO.
Wiecej by ich wylapali wydaje mi sie jak by nie wrzucali materialow w neta a tak to jeden z drugim Mietek pedofil widzi ze lapanie staje sie nanie topie i odpuszcza zapewne chwilowo ale wiadomo atencja potrzebna.
Masz moze jakies indormacje zee gosc siedzial prowadzacy?
@Paraparapapa: Oni już łapali nie raz tego samego gościa i cisnęli po prokuratorze, że jest niekompetentny i wspiera pedofilów xD W rzeczywistości ci upośledzeni ludzie nie byliby nawet w stanie się spotkać za jakąkolwiek potencjalną ofiarą bo nawet dziecko na tym samym poziomie umysłowym co oni nie umówiłoby się na spotkanie.
Nie raz było widać jak sąsiedzi stosowali agresję słowną i fizyczną, dlatego wcale się nie dziwię że ktoś kto nie
@Bitszkopt: Teraz tak patrze na yt, jest filmik gdzir zlapali niepelnosprawgo chlopaczka i ludzie w komentarzach pisza ze prokuratora go zwolnila bo nie bylo przestepstwa a teraz jego rodzina jest przesladowana i musi sie wyprowadzic
Czyli to do przewidzenia ze kariera dlugo nie potraa a szkoda bo mogli duzo dobrego zrobic ale po cichu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Menel94: mam nadzieję że ktoś się srogo za nich weźmie, zasrani samozwańczy szeryfi. W większości łapiący podrzędnych niepełnosprawnych meneli. Najgorsza, podobna przyklaskująca im patologia na fejsbukach, a spróbuj napisać coś nie po ich myśli, zero jedynkowe myślenie głupków, a te przygłupy z tej organizacji się cieszą, i jeszcze te debilne uniformy...
@Paraparapapa: W zasadzie, to po cichu też nic nie mogą. Tam gdzie jest prawdziwa pedofilia (kilkuletnie nieświadome dzieci), to ich rączki tam nie sięgają i sami dobrze o tym wiedzą. Jedyne pożyteczne działanie jakie mogliby zrobić, to edukacja dziewczyn w podstawówkach żeby miały świadomość i wiedzę jak reagować ale po co jak nie byłoby z tego hajsu od innych sebixów i poklepywania po plecach xD

Teraz łapiąc takiego gościa narażają się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paraparapapa: nigdy przenigdy w takich tematach nie wypowiadaj się z prawdziwego imienia i nazwiska, Polaczki mają myślenie 'z nami' albo przeciw nam, jakiekolwiek sensowne argumenty nie przedstawisz będziesz widziany jako pedofil. #!$%@? czasy.