Wpis z mikrobloga

Robiąc research o Mirror Protocol o którym pisałem wczoraj, logicznym jest że wpadłem na Terrę (Lunę) na której działa (równolegle z Anchor Protocol). Pomijając już sam fakt że platforma Terry na ten moment ma praktyczne zastosowanie, sprawdza się i jest w ciągłym rozwoju, to tokeny Luny będą spalane wraz ze wzrostem funkcjonalności tego systemu. Myślę że obecnie jest to niesamowity projekt na hodl który wykręci naprawdę dobry zwrot do końca roku. Mirror i Anchor to wisienki na torcie Terry. Róbcie jak chcecie ale ja ładuję się po bile bo spalanie Luny tylko zwiększy jej wartość ( ͜͡ʖ ͡€)

#kryptowaluty #luna #terra
NaAdanosa - Robiąc research o Mirror Protocol o którym pisałem wczoraj, logicznym jes...

źródło: comment_1620246461rAysuHhNLkubUC42aqciVD.jpg

Pobierz
  • 53
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaAdanosa: Objaśnisz trochę dla newbie? To jak to kupić na Binance to wiem (chociaż tyle xD) ale co masz na myśli do pary z USDT?

Jak to przesłać na Terra Station (co to jest to sobie zaraz poczytam).

Staking czyli jakieś pomnażanie tego na Terra Station?

Airdropy MIR i ANC czyli?

Pytam, bo też bym spróbował ()
@Blizz4rd: Tak jak podał kolega wyżej wychodzi około 10% zależnie który staking wybierzesz (którego validatora) + aidropy.

@Moganus: Ogólnie pewnie można trzymać Terrę na innym wallecie ale dla tego jednego projektu poważnie rozważyłbym założenie Terra Station bo jest intuicyjna i bardzo szybko pozwala ogarnąć staking.

@dnasstorm: @Moganus: Staking to coś ala krypto lokata. Wrzucacie krypto na parę dni (wybieracie okres albo do momentu aż nie wycofacie) i dostajecie