Wpis z mikrobloga

Ogólnie żeby rozwiać pare wątpliwości. Wszytskie filmiki są z 2017 i od tego czasu nieruszona leżały na hostingu. Natsu była na tyle cwana ze zablokowała możliwość oglądania jej live, dla uczestników z Polski (mogę ją oglądać tylko osoby z zagranicy, tak żeby to nigdzie nie wypłynęło) dlatego dopiero teraz ktoś to znalazł, a występowała pod nazwą veronica ames. Przed 2 w nocy jakiś wykopek wrzucił pierwszy filmik, żeby zapytać czy to ona czy deepfake, nie mam pojecia czy on to znalazł pierwszy. Znaki szczególne się zgadzają, pieprzyki, ta sama biżuteria co na insta, używa tego samego telefonu z obudową, z którym dodaje zdjecia także na instagrama, w tle można było usłyszeć polski rap, a data urodzenia podana na stronie gdzie streamowala pokrywa się z jej prawdziwą datą urodzenia, o lokalizacji nie wspomnę , mazowsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Linku nie mam i nie dam
#natsu
krokz - Ogólnie żeby rozwiać pare wątpliwości. Wszytskie filmiki są z 2017 i od tego ...

źródło: comment_1620294506unTbk0yzCJ2yJQlDM6cpm5.jpg

Pobierz
  • 22
nie mam pojecia czy on to znalazł pierwszy


@krokz: 4 kwietnia ktoś na "forum o influenserkach" wrzucił info z jej nickiem na chaturbate ale temat nie chwycił. Dopiero teraz wypłynął temat mocno i od wczoraj ktoś już zrobił zrzutki filmików z płatnego archiwum na darmowe, np na yandexa