Wpis z mikrobloga

Hej :-) potrzebuję porady przy majsterkowaniu :-) No więc, szafka pod TV zmieniła lokalizację i teraz za nią mam gniazdko prądowe. Pomyślałem że potnę tą białą płytę co jest na tylnej ściance, żeby mieć swobodny dostęp do gniazdka.

Tyle że muszę jakoś tą płytę złączyć przed przybiciem. Kupiłem więc klej "wikolowy". I teraz... Czym to najlepiej ze sobą złapać? Czy musi to być taka sama płyta? Bo musiałbym znowu lecieć na piłę do stolarni... A może przykleiłbym np. prześcieradło na ten klej, bo to przecież i tak będzie przybite do ramy mebla. Co myślicie? Bawełna do drewna będzie ok na taki klej? Będzie to trzymać?

#majsterkowanie #remontujzwykopem #stolarstwo #drewno
Pobierz Panda1112 - Hej :-) potrzebuję porady przy majsterkowaniu :-) No więc, szafka pod TV ...
źródło: comment_1620306048Yo5bXjkj6ocPY6X3Hr3FKb.jpg
  • 16
@Regis86: Oj... Tak na serio tam nigdy nie było wcześniej płyty. Dałem wersję ze zmianą lokalizacji mebla - żeby to obrazowo wytłumaczyć. Natomiast nie mam do dyspozycji wyrzynarki a posiadana otwornica była za mała. Więc... To cała historia :-) To co z tym prześcieradłem? Ma to sens?