Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, man taki problem w pracy, ze moja menago nie chce dać mi wolnego kiedy mój tata jest umierający w szpitalu. Nie widziałam go od miesiąca i już nigdy nie zamienię z nim słowa. Nie śpię już kolejna noc z rzędu, a ona mi mówi że jestem potrzebna w pracy.
Problem jest też taki, że pracuje za granicą i jest ryzyko że wpakuję się na kwarantannę w drodze powrotnej. Co robić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6094b2255a0849000ad36ed6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 116
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: niezależnie od kraju w jakim się znajdujesz, najlepszym rozwiazaniem będzie papierek od psychologa, idz do jakiegoś powiedz, że w pracy czujesz sie stłamszona, zestresowana do granic możliwości i popadasz w depresje i jakieś głupie myśli, nie możesz się skupić etc. Z takim papierkiem będziesz mogła swobodnie się przemieszczać między państwami no i pewnie dostaniesz z automatu na 2 tygodnie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Niewolnicza mentalność Polaków. Ojciec ci umiera, a ty pytasz kogoś o zgodę czy możesz do niego pojechać. Co jest z tobą nie tak? Ogarnij dupsko, miej jakąś godność, chłopie, bo nikt ci jej nie nada za ciebie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak Ci nie dała wolnego, to sama sobie weź wolne. Są rzeczy ważne i ważniejsze. A na wypadek zwolnienia ja bym jeszcze to udokumentował i zrobił firmie potem dobry PR w mediach społecznościowych jak traktują pracownika.
  • Odpowiedz