Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że to już koniec pseudo obostrzeń i życie zacznie wracać do normy. Wiadomo, że może nastąpi czwarta fala albo coś innego się wydarzy, chciałbym jednak, żeby następne teorie spiskowe się nie sprawdzały. Nastał czas na zmiany w życiu, a pandemia uświadomiła mi, że za nic nie chcę dalej mieszkać w moim rodzinnym mieście. Życie jest takie krótkie, naprawdę szkoda byłoby spędzić w jednym miejscu. W związku z tym zastanawiam się do jakiego miasta się przeprowadzić. Na pewno chciałbym przeprowadzić się do jednego z największych miast w kraju, być w końcu w miejscu gdzie coś się dzieje. W którym z tych miast żyje się dobrze, czy macie jakieś wskazówki, gdzie najłatwiej zacząć i się odnaleźć? Zależy mi na tym, żeby dało się znaleźć tam normalną pracę za normalne pieniądze, nieważne czy będzie fizyczna czy umysłowa. Chciałbym jeszcze żeby ludzie byli w miarę przyjaźni i żeby miasto nie robiło wszystkiego żeby zmusić mnie do sprzedaży samochodu. Jaką aglomerację polecacie i dlaczego? #pracbaza #warszawa #gdansk #krakow #polska #wroclaw
Pobierz
źródło: comment_1620398370QoYLvaBQwjfDM8DMnNe17B.jpg

Gdzie warto zamieszkać?

  • Warszawa 23.5% (121)
  • Kraków 13.4% (69)
  • Wrocław 22.5% (116)
  • Gdańsk 25.6% (132)
  • Jakieś inne miasto (jakie i dlaczego?) 15.0% (77)

Oddanych głosów: 515

  • 51