Wpis z mikrobloga

Zauwazylem, ze plastik mi troche odstaje w moim nowym samochodzie i zapytalem czy tez tak maja inni uzytkownicy na forum dacii i zostalem zjechany, ze problemy pierwszego swiata albo ze to przeciez tani samochod. W chinskich zabawkach mojej corki jest lepsze spasowanie, a janusze beda zadowoleni, ze w samochodzie 2021 im plastiki odstaja. Ponarzekac nie mozna. Mimo wszystko zajebiscie jestem zadowolony i wszedzie w innych miejscach jest git, ale januszerka samochodowa to rak jakis.
#dacia #samochody #motoryzacja
ortaliontrenera - Zauwazylem, ze plastik mi troche odstaje w moim nowym samochodzie i...

źródło: comment_1620403784e7J4a1bKf9Xqpy4FJEiEtX.jpg

Pobierz
  • 6
@ortaliontrenera: nie zdziwiłbym się gdyby to było zupełnie normalne
kolega sobie 2 lata temu kupił nowego forda kugę to mówił że wszystko fajnie ale praktycznie wszystkie te śmieci pokryte tym żałosnym lakierem „piano black” odkręcał i podklejał filcem bo wszystko mu na wybojach trzeszczało
@ortaliontrenera: jak weźmiesz dobry panel z automatyczną klimatyzacją to ewentualnie lepiej będzie pasowało pod egzemplarze na salonie i parku prasowym

Klimą na korbkę dla biedoty się nikt nie przejmował bo takie wersje dostajesz dopiero po zamówieniu i czekaniu na samochód ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ortaliontrenera: na forum czy na grupie fb złożonej z Januszy? Na forum grupy Dacii zwykle nikt nikogo nie hejtował nawet za absurdalne pytania…

zbyt dobrze to nie wygląda ale sprawdziłbym w Salonie na innym egzemplarzu bo przy tańszych wersjach takie niedoróbki mogą być obecne... szczególnie, że to miejsce jest ukryte.
Inna sprawa, że jak nic nie skrzypi to bym nie ruszał bo raz zdemontowany plastik nie da się złożyć tak jak