Wpis z mikrobloga

Witamy w świecie #wysokieobcasy, gdzie pracują puste #p0lka, które potrzebują ciągłej walidacji swojej wartości, a jedyną wartością jaką znają i rozumieją jest uwaga:
R-U-C-H-A-N-I-E oraz C-I-P-A

Netflix wypuszcza takie szambo, że polska kinematografia w końcu zaczyna doganiać jakością zachód.


#netflix #bekazlewactwa #bekazpodludzi #gownowpis #przemyslenia #logikarozowychpaskow #julka
BurzaGrzybStrusJaja - Witamy w świecie #wysokieobcasy, gdzie pracują puste #p0lka, kt...

źródło: comment_1620464928lorzmrtAL5Fv8fqOkpVWhs.jpg

Pobierz
  • 43
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BurzaGrzybStrusJaja: Całkiem spoko serial, mnie nie odrzuca temat, bardziej zainteresowałem się tym jakie relacje mają te dziewczyny z rodziną, jak religia i obyczaje wpłynęły na ich podejście do seksu. Muzyka też mi się spodobała. Tylko ta ostatnia scena z tęczową flagą w każdym ujęciu strasznie irytuje.
@seraphee walka o KOBIECE orgazmy, o których do tej pory się milczało?! W jakim Ty świecie żyjesz? W świecie w którym toczysz jakaś wyimaginowana wojne płci, a jednym z bitewnych pól jest orgazm? XD

Karmienie młodych ludzi ideologia, w której seks jest najważniejszą rzeczą, w okol której powinno się kręcić ich życie jest szkodliwe.
o nie, kobiety mówią otwarcie o swojej cielesności, reeee wstrętne roszczeniowe p0lki, w dupach się poprzewracalo, jakiś orgazmów by chcialy czy innych przyjemności, a przecież wiadomo, że jedyne co się w seksie liczy to wytrysk janusza po 3 minutach albo ewentualne opędzlowanie berła przed obiadem.


@seraphee:
Seks jest celem życia wyłącznie patologii. Pewnie, że każdy powinien być w życiu szczęśliwy i dobrze byłoby, gdyby każdy miał udane życie seksualne, ale tak