Wpis z mikrobloga

@DJtomex: One rzekomo z wieloma rozmawiały, ale jakoś nikt z nas o tym nie wspomniał. Pewno znajdą jakiegoś pseudo przegrywa czy kogoś kto pasuje im pod narrację, żeby same nie musiały zmyślać rozmowy.
I tak stworzą taki wizerunek jak im pasuje.
Jeszcze artykuł nie powstał a Wieczorowicz już pisze że te przegrywy to nie mają rację i trza ich uświadamiać....
I ten swój protekcjonalizm nazywa "empatią".
  • Odpowiedz
W ogóle feminy są całkiem śmieszne. Najpierw wrzucą iceli do jednego wora że niby incele mają jakieś wspólne poglądy z definicji. A potem jak się okazuje że każdy incel mówi co innego, to powidzą "patrzcie, incele przeczą samym sobie".

W rzeczywistości są incele prawicowe, lewicowe, marzące o romanycznym związku, marzące o zwięrzęcym dupczeniu się, bleu pilowcy, red pilowcy, black pilowcy, incele nie wiedzący że są incelami itd.
  • Odpowiedz
@DJtomex: No ja też mam wątpliwości czy w ogóle same nie zmyślą sobie rozmowy. Ale myślę że będą próbować znaleźć coś co wpiszę się w to co chcą przekazać czytelnikom, tak żeby narracja kończyła się "i tak właśnie powinni oni poprzeć feminizm dla swojego własnego dobra" (standardowo jak u kobiet, "obietnicą" zaruchania, bez pokrycia oczywiście, niezależnie co się stanie wniosek będzie zawsze ten sam: są zbyt mało mili dla kobiet).
  • Odpowiedz
na fb pisały, ze kupiły jego wersje wydarzeń jakby kierowała nim jakas misja nauczania przegrywow a gniew go spotkał za to, ze miał dziewczyne.


@Eugeniusz_Zua: Patrząc na ich interpretację sytuacji to zgaduję, że z artykułem o incelach będzie podobnie i będzie tylko jedna słuszna interpretacja tego problemu.
  • Odpowiedz
@herzyk_wieczorkiewicz na starcie napisały:
nie będzie to tekst opiniowy, nasze prywatne przemyślenia nie będą więc istotne

tymczasem jeszcze artykuł nie powstał a już opisują swoimi przemyśleniami co będzie ukazywał, np.
Im głębiej wchodzimy w temat, tym bardziej utwierdzamy się w przekonaniu...

Pisały że:
Nie chcemy w naszym tekście wyśmiewać waszej społeczności

tymczasem już powstają takie kwiatki:
Na jaw wyszedł skandaliczny fakt z jego życia: miał partnerkę i uprawiał seks
  • Odpowiedz