Wpis z mikrobloga

#niemcy są tak patriotyczni, ze nawet gdy mogliby importować super produkty np. z Polski to wolą używać swoich gównoproduktöw i jeść to swoje gównojedzenie z nadmiarem soli i obowiązkowym olejem palmowym.
  • 20
@bidzej: Znajdz jakikolwiek inny sklep niz Lidl/Aldi/Rewe/Norma/Netto - tutaj jest konsumencja pustynia, kilku graczy trzesie rynkiem i kazdy spezedaje to samo gowno. A sklad zwyklych produktow jeat w Polsce o niebo lepszy.

@zirytowana_plaszczka: W dupie byles, gowno widziales, srasz na wszyatko co polskie jak na lewaka przystalo i myslisz, ze dzieki temu jestes fajny i swiatowy.
Znajdz jakikolwiek inny sklep niz Lidl/Aldi/Rewe/Norma/Netto


@RoastieRoast: nie mam z tym najmniejszego problemu - Rewe, Real, Edeka, gdzieniegdzie znajdzie się jeszcze Marktkauf / Tengelmann
@bidzej: Rewe i Edeka to takie samo gowno jak dyskonty, sklad sie niczym nie rozni. Martkaufa nie ma w moim landzie, i to fakt, jedynie Real sie broni ale u mnie sa w landzie 2 i nie bede jechal 20+ km po zarcie

@zirytowana_plaszczka: Przeviez jestes lewicowcem, mam Ci #!$%@? wklejac twoje wlasne screeny? I tak, lewactwo to ojkofobia i wzdychanie do UE, "cudownego" zachodu. Tak jak u Ciebie wlasnie.
@RoastieRoast: Srowcem nie lewicowcem, na lewicę nie głosowałem, dostrzegam wady UE, tak generalnie jestem zwolennikiem UE ale wiadomo wszystko oprócz Korwina to lewactwo. Jak można dyskutować z kimś kto ma wypaczone pojęcie na takie proste sprawy, no nie da się. Swoją drogą ciekawe dlaczego najwięcej zacietrzewionych patriotów siedzi sobie na emigracji. Wracaj do Polski, zjesz sobie troszkę pysznego polskiego mięska xD
@RoastieRoast: Powszechnie wiadomo że jakakolwiek krytyka Kościoła to "lewactwo", na Konfederację pluje każdy normalny człowiek ale wg. Ciebie to "lewactwo" powszechnie wiadomo że tag #neuropa skupia tylko i wyłącznie lewaków, 100% osób śledzących ten tag to "lewactwo". Serio, wyjdź z tej swojej bańki bo aż przykro się to czyta xD Poodmieniaj jeszcze "lewactwo" przez wszystkie przypadki to sobie ulżysz xD
@Eugeniusz_Zua: Współpracuje teraz z dwoema niemieckimi firmami doradczymuni ich poziom to dno i dwa metry mułu.

Główne podejście: nie analizujmy i nie pytajmy bo wyjdzie, że coś trzeba będzie zrobić, miejmynto już po prostu jak najszybciej z głowy
Przez gardło ci nie przejdzie, ze jesteś lewicowcem? Wstyd nie pozwoli? Żenujące to jest, nie chce min się na ciebie wiecej czasu tracic.


@RoastieRoast: Żenujący jesteś jedynie Ty, ale rozumiem że takie prymitywne zerojedynkowe spojrzenie na świat jest dla niektórych prostsze i wygodniejsze ¯\_(ツ)_/¯