Wpis z mikrobloga

@diasdj że swojego doświadczenia wiem,że trzeba wziąć zaświadczenie że swojej parafii. Bo sprawdzają w księgach czy masz odpowiednie sakramenty
@diasdj: musisz iść do swojej parafii. I jak trafisz na służbistę, a kolędy nie przyjmowałeś i na mszach Cię nie widział, to możesz mieć problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Azzl taaaa. Na pewno im sie chce. Bierzmowania nie mam a chrzestnym zostalem 2 razy xD. 100 zl i sam Budda by został chrzestnym

@diasdj Idz do pierwszej lepszej parafii. Mow ze sie przeprowadziles. Nie masz zony i dziewczyny. Mieszkasz sam. Dzieci tez nie masz. Przygotuj 50 zl.To wszystko ulatwi Ci zalatwienie
@jestemtunew: polski pseudokatolicyzm w pierwej krasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mam nic do Ciebie, tylko tak ogólnie wygląda nasz naród, na pokaz jakieś sakramenty, dewocjonalizm i udawanie wielkich katolików.
W pracy też mam mega katolika, który co rusz wali sexistowskimi tekstami nie wspominając o łamaniu 3 czy 4 innych przykazań dzień w dzień.
@diasdj: wytłumacz mi po co chcesz być ojcem chrzestnym, który to ma być gwarancja wychowania dziecka w wierze, ale chcesz to robić niezgodnie z jej regułami? Fuck logic ;-)