Wpis z mikrobloga

  • 300
@JAI2L9LAD

Typ sobie ubzdurał, że ktoś go chce oszukać i wyzywa nikomu winną kobietę


WTF, przecież od razu widać, że to scam i skończyłoby się wysłaniem linka z wpisaniem danych do karty XD
  • Odpowiedz
@mrrru: W jaki sposób? A jak ta osoba korzysta z translatora bo nie potrafi pisać po polsku? Mam w pracy takich multum. Mówią bardzo dobrze ale piszą z transaltorem by mniej błędów popełniać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 244
Kto wogole pisze na Whatsapp w sprawie ogłoszenia na olx ???? Wg mnie tylko scam , duuuzo sprzedaje na olx miałem dwie wiadomości z olx na Whatsapp o to był scam xd
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: @ajuto00: wypowiedzi z translatora na olx to ostatnio całkowity red flag bo sobie ruskie i ukry stwierdzili że to będzie fajny sposób na dorobek.
A tak z ciekawości, klikacie w reklamy samotnych mamusiek w waszej okolicy, albo losowań iPhone?
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: czekaj, czyli ty nie trollujesz? Przecież to jest typowy schemat który pojawił się już parę razy na wykopie, użycie translatora i dwa zawsze napisane w taki sam sposób pytania - czy oferta jest aktualna i czy produkt ma wady (mimo że zazwyczaj wszystko jest w opisie) - to znak że to na 99% scam.
  • Odpowiedz
  • 1
@JAI2L9LAD spinasz się jak guma w kalesonach a życia nie znasz. W ten sposób właśnie na Whatsapp ruski i ukraińcy wyłudzają dane karty płatniczej i okradają właśnie Polaków. Więc nie szukaj afery gdzie jej nie ma.
  • Odpowiedz
100 pro scam, sprzedawalem ostanio kilka rzeczy na olx, tv, telefon i cos tam jeszcze, kazdy przedmiot o wartosci 1k-2k, dostalem z 6 wiadomosci na whatsup, kazda w takim stylu, ciagnalem rozmowe i kazda konczyla sie wyslaniem linku zebym wpisal swoja karte. Ha tfu na nich.
  • Odpowiedz