Wpis z mikrobloga

Duo benefit ergo Hestia

Formuła Hybrydowa daje możliwość połączenia gwarancji z inwestycją w Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe w ramach dodatkowego ubezpieczenia inwestycyjnego


@mozekiedys589: Uciekaj z daleka od UFK, z tego co na szybko patrzę pobierają dodatkowe 3,21% rocznie od zarządzania Twoimi aktywami - rynkowo to bardzo dużo, nawet porównując do funduszy inwestycyjnych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SirBlake: oczywiście, pośrednik finansowy, który mówił, że dla niego to nie robi różnicy czy ja to wezmę czy nie
Czyli nie odpowiedział wprost co z tego ma, dobrze uniknął pytania

W każdym razie, przejrzałem regulamin tej polisy ubezpieczeniowo inwestycyjnej i w przypadku każdej strategii widziałem że pobierają opłatę 1,95%

Gdzie znalazłeś wartość 3,21% ?
@mozekiedys589: pod jaki cel planujesz zbierać środki? Regularne programy oszczędnościowe mają swoje zalety jednak tak jak wspomnieli przedmówcy musisz uważać na wysokie koszty stałe. Inwestycja w zależności od Twoich wyborów może generować różne stopy zwrotu jednak koszty zawsze będą Cię obciążać. Regularne umowy pod cele przyszłe(emerytura, zabezpieczenie rodziny) powinny być bezobsługowe, na przykład takie w których firma pobiera od Ciebie opłatę tylko wtedy gdy osiągnie zysk. Co do oferty Hestii 8