Wpis z mikrobloga

@powaznyczlowiek pokaż wykres dobowy z ostatnich 30 dni.
Liniowy: os x godziny, oś ystężenie mg\dl

Co za apke masz?

A poza tym to gratuluję. Stosujesz bazę kaskadową czy może zwyczajnie: " na wyczucie" ?
@inny_89: tak - ten wszczepiany. Korzystałem dość długo z Libre i przez jakiś czas z Miao Miao (to jest taki dodatkowo naklejany transmiter który z FGM, którym Libre w zasadzie jest robi CGM), ale to trochę porażka była - rozjazd w wynikach z krwi, mega niewygodne, kiepsko się to naklejalo i jeszcze klej mnie uczulał (mówię o MM, samo Libre było niezłe).

Pałę goryczy przegięło to, że Libre mi się kilka
@powaznyczlowiek: ja teraz mam syna na dexcom g5 i moj rekord jsli chodzi o czas trwania jednego sensora to 29 dni.
Srednio natomiast tak trzyma ~12 dni.
Mam ustawione nightscout na heroku oraz Xdrip+, a nawet podgląd na miBandzie na ręku.

Jak kalibruje G5 to odczyty z krwi pokrywają się zazwyczaj z wahnięciem ~5%.

Wcześniej mieliśmy od pompy Veo medtronica CGM ale to była porażka.
Natomiast Medtronic Guardian naprawdę dawał radę
@inny_89: to fajny setup - ten miband to przez powiadomienia podgląd czy da się to jakoś lepiej shackować :D czytałem o przedłużaniu tych Dexcomów, ale 29 dni brzmi imponująco.

Z problemów generalnie oczywiście głównie cena - 1k/miesięcznie to jednak masakra - ale to chyba cała ta cukrzycowa technologia cierpi na tę bolączkę ( ͡° ʖ̯ ͡°) inne rzeczy - średnio udana appka (u mnie Android), która miewa
@powaznyczlowiek: Miband cały czas mi pokazuje glikemie jak na picrel.

29 to tylko test był. Generalnie nie utrzymuje tyle chociaż, żadnego problemu po wkłuciu nie było takżę czysto teoretycznie możnaby tak jechać.

No 1k na miesiac to jednak sporo jak za sam cgm... a do tego jeszcze jak masz pompę to wkłucia itp. Troche dużo.
Dexcom wychodzi mi mega tanio. Plus przedłużam sobie transmitter - po prostu wymieniłem w nim baterie.
inny_89 - @powaznyczlowiek: Miband cały czas mi pokazuje glikemie jak na picrel.

2...

źródło: comment_1620682439bNS8CzhZnYBOBoUpsQGVZG.jpg

Pobierz
@inny_89: pewnie że sporo. Dzięki wielkie - poczytam i poogarniam :) z tego co wiem xdrip z Eversense niekoniecznie, ale jest jakaś scrackowana wersja oficjalnej aplikacji która udostępnia dane do zewnętrznego procesu (ESEL) który już może do heroku wysyłać dane :) temat do poczytania bo możliwości mega ciekawe
@powaznyczlowiek: A ten cały Eversense jak wychodzi cenowo? Kurcze, muszę doczytać na ten temat. Ja korzystałam z Freestyle Libre, ale od jakiegoś czasu nie odczuwam hipoglikemii prawie wcale, teraz kończę pierwszą próbną serię z Dexcom G6. Ogólnie i FSL i Dexcom G6 da się przedłużyć, do FSL jest appka, która przedłuża sensor na kolejny 14-dniowy cykl. A jak się sensor odlepi to reklamacja, mi odpadł raz jakoś w pierwszym tygodniu użytkowania
@Heheszkara: zajebiste wyniki () mam nadzieję że będę się mógł pochwalić podobnymi za jakiś czas

Drogo wychodzi - 1k/miesiąc - ale wygoda jest mega. Jeśli chodzi o Libre to ciężko mi sobie wyobrazić żeby mi się tyle udało utrzymać sensor na skórze :D na ~20 sensorów dosłownie ze dwa faktycznie do końca dobrze siedziały - z całą reszta było albo kombinowanie, podklejanie, oklejanie, naklejanie
@powaznyczlowiek: ja trochę lecę na kodach, bo choruję stosunkowo krótko - 1,5 roku - więc pewnie przez to łatwiej o w miarę dobre wyniki. :D Zresztą sugerowaną hemoglobinę glikowaną biorę trochę przez palce, robiłam w na koniec marca w labie i był wynik 6,4%, no dramatu nie ma, ale 5,9 byłoby lepsze. Miałam też jakiś wzrost zapotrzebowania na insulinę, pomimo braku zmian w wadze/stylu życia itp. ( ͡° ʖ̯