Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja chyba mam nierealne oczekiwania od życia.
Oglądam sobie #kryptonimszef na FokusTV.
Toruńskie pierniki produkują, spoko. Mniejsza z odcinkiem, ale koniec mnie rozwalił.

Na koniec szef (w tym wypadku dyrektor marketingu) mówi ziomkowi, że razem z zarządem postanowili docenić jego prace, bo pracuje tam 38 lat i w ramach tego docenienia dostanie 3000 zł. Nie, nie podwyżki. 3000 premii. Raz. Za 38 lat pracy. Ziomek się zaczął cieszyć i płakać, że szczęścia...

Ja piernicze, nawet taki #przegryw jak ja, co zarabia 2.5k, splunalby temu dyrektorowi prosto w ryj jakby mi dał 3000 zł za 38 lat pracy... Ja chyba żyje w innym świecie.

Inny ziomek z 3 letnim stażem dostał 2000 zł premii i się zaczął cieszyć jak głupi, bo mówi że ma roblemy zdrowotne i będzie miał na wyjazd do obcego kraju. Co kurde?

Na koniec po prostu proszę turystów i mieszkańców #torun - nie wspierajcie tej patologii i nie kupujcie nic w tej firmie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60988c82fe0977000b8aeb04
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Właśnie oglądam powtórkę, to jest tak żenujące ze aż niewiarygodne ze można mieć taki tupet. To samo ostatnio było jak oglądałam odcinek z #intersport, taki ram rak. Dzięki temu programowi wiem jakich polskich marek nie powinno się wspierać i kupować, pieprzone januszostwo.