Wpis z mikrobloga

Jak z tego dziadostwa wypłacić pln tymczasowo odwiesili mi konto ale nic nieda się zrobić niemogę wymienić na eur i karty płatnicze nie działają czy da się wypłacić pln na polski bank ponieważ słyszałem że #revolut nie obsługuje wypłat do polski
#revoult
  • 8
@Jagoo: Wywala błąd "na twoje konto zostały nałożone ograniczenia"
a w mailu napisali mi co wolno robić na koncie
"Od teraz nie możesz

❌ wpłacać pieniędzy na konto;
❌ płacić kartą Revolut;
❌ wypłacać pieniędzy z bankomatu;
❌ przekazywać pieniędzy innym użytkownikom Revolut (przelewy P2P).
↩️ Wszelkie przelewy dokonane na Twoje konto będą automatycznie odrzucane i zwracane nadawcy.

W ciągu 60 dni musisz wypłacić swoje wszystkie zalegające środki, przelewając je na
i jak się to skończyło? Bo u mnie wyskakuje to samo xd


@Cinek88: Trzeba napisać do supportu lifeczat nie z botem żeby wypłacili co pamiętam że żądali potwierdzenia jakiegoś przelewu lub wyciągu z konta bankowego, oczywiście musi być na twoje dane, tak zapytam za co cię z banowali ?
@perendev: u mnie to nic poważnego chyba nałożyli ograniczenia na konto bo skończył mi się ważność dowodu osobistego pół roku temu i nie używałem revoluta przez pół roku, teraz zaktualizowałem dowód i cały czas wyskakuje, że na konto zostały nałożone ograniczenia. Pisałem już na czacie i napisali, że przekazał moją sprawę do odpowiednich służb żeby się tym zajęli xd