Wpis z mikrobloga

to znak że praca która masz jest #!$%@?. Wiem to z autopsji.


@zt_im: no tylko wszystko na plusy i minusy. Rzucisz ta robotę to ryzykujesz że trafisz gorzej bo z pewnymi zaletami to na dziendobry możesz się pożegnać i nie będziesz miał tego gdzie indziej. I wtedy jesteś w dupie.

Sam bym chętnie zmienił bo już z 5 lat będzie jak pracuje w obecnej... Ale wszystko innego co bym chciał robić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
no tylko wszystko na plusy i minusy. Rzucisz ta robotę to ryzykujesz że trafisz gorzej bo z pewnymi zaletami to na dziendobry możesz się pożegnać i nie będziesz miał tego gdzie indziej. I wtedy jesteś w dupie.


@r5678: jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Trwanie w beznadziejnej sytuacji z lękiem, że zmiana to może być tylko na gorsze nie jest dobrą postawą. Tak samo jak ślepa nadzieja, że bardzie tylko
jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Trwanie w beznadziejnej sytuacji z lękiem, że zmiana to może być tylko na gorsze nie jest dobrą postawą. Tak samo jak ślepa nadzieja, że bardzie tylko lepiej. Dobra postawa to taka, że nie wiesz jak będzie, ale idziesz dalej i próbujesz.


@alyaoo: Mnie życie nauczyło ze zdecydowanie nie warto ryzykować.
Z prac owszem wielu rezygnowałem ale jak nie miały żadnych plusów. W dwóch przypadkach