Wpis z mikrobloga

Myślicie że ta akcja Izraelska może mieć na celu sprzątnięcie Netanyahu przez USA bo nie jest z tej mafii Demokrackiej od Bidena i wstawienie ich człowieka na te stanowisko ?
#izrael
  • 11
  • Odpowiedz
@Mokraszparka: No właśnie może dlatego chcą go sprzątnąć. Wypalił się, a czas na nową lepszą zmianę. Myślę że to może być większa układanka. Jednak USA może chcieć wejść ponownie w deal Irański i mogą chcieć sprzątnąć Bibiego za to że w Kongresie w 2015 upokorzył wtedy ekipę Obamy Demokratyczną. Może być taka próba zemsty
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd: Palestyńczycy przy Trampie mieli lekko mówiąc przewalone bo ten przyzwalał na ostrą politykę na zachodnim brzegu jordanu, Biden nie jest antyizraelski ale na pewno nie popiera jakieś skrajnie prawicowej polityki izraela
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd: Izrael jest zbyt silny wywiadowczo, zbyt zjednoczony i zbyt poukładany by ktokolwiek miał tam brudzić. Jeżeli już ktokolwiek bedzie sprzątał w Izraelu to oni sami ze wskazaniem na ich mesjasza - posłuchaj sobie jakie przemowy wali o jednoczeniu się Żydów wszystkich denominacji i o narodzie wybranym który musi się wspierać i pomagać ponieważ jest ponad wszystko inne na tym świecie :) no i oczywiście trzeba budować trzecia świątynie Salomona by
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd: pomijam to, że to USA sprawia wrażenie kraju który jest infliltrowany i destabilizowany na wszystkie sposoby i to Biden sprawia wrażenie na wsadzonego przez obce służby :) - ja nie widzę żadnych przesłanek do tego, by miało coś takiego się dziać w Izraelu - a szczególnie przez USA, które jest miotane wewnętrznie na wszystkie sposoby obecnie.
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: No chyba że dzisiejsza akcja strzelaniny w Kazaniu ma związek z dzisiejszą akcją Izraelską. Tylko wtedy co - USA miałoby naciskać na Rosję ostro na kurs konfrontacyjny ? Czy jednak Izrael chciał nacisnąć na Rosję by pomogła Bibiemu przepchać kolejne wybory (notabene wiesz o tym, że Bibi nie może stworzyć kolejnego rządu i miał dzisiaj spotkanie z Trybunałem ichniejszym by uniknąć procesu). Jeżeli obie te akcje są związane ze sobą
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd: Na temat Kazania zbyt mało wiem żeby w ogóle cokolwiek snuć - ale bym nie wrzucał wszystkiego na siłę do jednego wora. Poza tym takie szopki z nazwami i przypadkami to wszystkie służby mogą robic - dopóki nie ma naprawdę wyraznych przesłanek to nie zaprzątał bym sobie głowy
  • Odpowiedz