Wpis z mikrobloga

@Serylek: Jak to robią z własnej nieprzymuszonej woli, to ich sprawa.

Równie dobrze mógłbyś krytykować kogoś ze pół życia przesiedział przy kompie grając w gry. Jego sprawa i uj Ci do tego.
  • Odpowiedz
@Serylek: Nie rób fikołków, bo nie chodzi Ci o podatki, tylko o to że ktoś robi coś, co Ty uważasz za głupie.

Nigdzie w Twoim poście nie pojawił się temat podatków, do momentu aż trzeba było sobie zracjonalizować zesranie się na dwójkę ludzi tylko dlatego że wierzą sobie w dziadka w chmurkach, a Ty nie i uważasz że to głupie.
  • Odpowiedz
@Serylek: Mnie kosztuje czyjeś potomstwo. Nie oznacza to że mam pałać do nich nienawiścią.

Zachowujesz się jak typowy Seba. Z tą różnica że Seba pała nienawiścią do gejów i arabów, a Ty do katolików.

Jesteś najzwyklejszym prymitywem, który wylewa dwoje frustracje na losowych ludzi. Ha tfu na Ciebie.
  • Odpowiedz
@venividi: wylewam na system i ten kraj, prymitywni to są katolicy, za daleko masz do łba, żeby zrozumieć że do samych katolików nic nie mam? no i masz prawo być #!$%@? na system, że na obce bachory musisz płacić
  • Odpowiedz
zrozumieć że do samych katolików nic nie mam?


@Serylek: I dlatego robisz wpis gdzie się strzępisz do dwójki losowych katoli? No bo nie widzę tu żadnego #!$%@? na kościół jako instytucję, tylko na dwójkę ludzi, bo śmią być członkami instytucji, której nie lubisz.

Idąc tym tropem powinienem nienawidzić każdego kto bierze 500+ albo każdego kto głosował na PiS. Szkoda śliny na Ciebie gimboateisto.
  • Odpowiedz
@venividi: tak są członkami tej instytucji więc mam prawo ich nie trawić tak, bo się przyczyniają do jej istnienia, tak samo jak nie trawię komunistów, co komunistów już nie lubić można?
  • Odpowiedz
@venividi: twój argument jest do dupy zresztą jak i ty, co członków milicji to już nienawidzić można a katolickich szamanów to już nie? Przecież to też byli tylko członkowie instytucji MILICJI.
  • Odpowiedz
tak są członkami tej instytucji więc mam prawo ich nie trawić tak, bo się przyczyniają do jej istnienia


@Serylek: O! To tak jak każdy katolik uczęszczający do kościoła! Czyli jakieś 30-40% Polski co niedzielę!

Idź się teraz zesraj na losową babcie, bo chodzi do kościoła mimo że w dupie ma spory polityczne i chodzi tam tylko dla obrządku, który jest dla niej ważny.

Jesteś dokładnie gimboateistom, bo nie masz żadnych podstaw
  • Odpowiedz
@venividi: mam prawo nie lubić określonej grupy szczególnie jeśli mam na to odpowiednie uzasadnienie a tutaj mam, katolicy nie potrafią wziąć swoich pedofilskich szamanów za mordę i mam prawo mieć do nich pretensje, a teraz czarno
  • Odpowiedz