Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Cześć,
dostałem od doca Wellbutrin na marazm i trudność z ogarnianiem codzienności.

Macie z tym specyfikiem jakieś doświadczenia? Działa to i aktywizuje, tak jak chwalą w internetach?

*Zdjęcie nie moje. Żadna apteka w moim mieście tego nie ma na stanie i czekam do jutra aż zamówią.

#zdrowie #narkotykizawszespoko #leki
CzlowiekMagnetowid - Cześć, 
dostałem od doca Wellbutrin na marazm i trudność z ogarn...

źródło: comment_16208384191wspQO7IH4Y9ukwiTFrLoc.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
Macie z tym specyfikiem jakieś doświadczenia? Działo to i aktywizuje, tak jak chwalą w internetach?


@CzlowiekMagnetowid:

Działa wyśmienicie:3
Brałem kiedyś, na aktywizacje gdy skończyłem palić Mj po paru latach:P Po pierwszej tabletce miałem w głowie takie myśli:

O jezu tak powinienem czuć się zawsze


Przy okazji rzuciłem palenie na nim, na jakiś czas;)
Bardzo fajna substancja, w działaniu trochę jak koks ale bez tak potężnej euforii

Jaka dawka 150 jak pic
  • Odpowiedz
co by się mogło stać gdybym miał poniżej 25?


@CzlowiekMagnetowid: W ulotce i na wiki jest napisane, że ludzie młodsi na tym mają większe predyspozycje do myśli samobójczych:P

@kinesin1000: Z tym że na każdego może działać inaczej to fakt. Ale zawsze warto poczytać opinię innych.

Dodam jeszcze, że z negatywnych efektów było ciut zbyt mocne odczucie stymulacji podczas mieszania z kofeiną i generalnie mało spałem, wtedy mi to nie przeszkadzało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jakis_Leszek: Spokojnie, mimo wszystko dobrze mi na tym świecie i nigdzie się stąd nie wybieram, a kofeiny nie używam :D

Do spania dostałem kwatiapinę. Czytam o tym leku i nie widzę żeby był normalnie stosowany do leczenia bezsenności, która mi też dolega, ale ufam swojemu lekarzowi :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzlowiekMagnetowid: jak wzialem rano to caly dzien bylem pol żywym trupem a jak na noc to cały następny dzien sie czulem jakbym nosil stukilowy kamien na plecach. Na spanie najlepiej dzialal Nasen u mnie ale mialem metaliczny posmak w buzi.
  • Odpowiedz