Wpis z mikrobloga

@Gieekaa: Art. 919 kc. [Przyrzeczenie publiczne]
§ 1. Kto przez ogłoszenie publiczne przyrzekł nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności, obowiązany jest przyrzeczenia dotrzymać.
§ 2. Jeżeli w przyrzeczeniu nie był oznaczony termin wykonania czynności ani nie było zastrzeżenia, że przyrzeczenie jest nieodwołalne, przyrzekający może je odwołać. Odwołanie powinno nastąpić przez ogłoszenie publiczne w taki sam sposób, w jaki było uczynione przyrzeczenie. Odwołanie jest bezskuteczne względem osoby, która wcześniej czynność wykonała.
(
@wojna: Zawsze mnie rozwala fakt, że wszyscy z mojego otoczenia jak gadają o wielkiej wygranej to wspominają jakiej by to sobie wielkiej fury nie kupili, jakich to wycieczek by sobie nie zafundowali, imprezy, lokaty, drogie ubrania i jakieś gadżety w stylu drony.

Tymczasem ja po hipotetycznym wygraniu 285 mln: Zero wycieczek, bo nie mam nikogo z kim mógłbym jechać a sam się boje, zero samochodów, bo mam fobię przed wsiadaniem za
@wojna: dalem plusa za tamte liczby, to uczciwa cena. W sumie biorac pod uwage ich wartość ujemna 12,50 złotych polskich to nawet o jeden plus za duzo za nie zaplacilem. Proszę o zwrot tego plusa.