Wpis z mikrobloga

Mirki jaki polecacie catering dietetyczny w Trójmieście ?
Docelowo dla pary może są jakieś promocje gdy się zamawia dwa zestawy, nie ukrywam że ma być to opcja budżetowa. (Zastanawiałem się nad brokulem albo boskibox )

Moja waga to 106 kg i wzrost 182 cm , z ćwiczeń to co jakiś czas rower a praca jako przedstawiciel handlowy.
Jaką kaloryczność byście mi polecali ?

#cateringdietetyczny #catering #dieta #dietapudelkowa #dietyodbrokula
  • 6
@Hakenbusz: polecałby jedno, jak już brać tani, to nie bierz. No chyba, że odpowiada tobie wpieprzanie po trzy koktajle dziennie
Ogólnie weź sobie na próbę i sprawdź czy pasuje, bo to dość specyficzne jedzenie i nie każdemu przypasuje.
@Hakenbusz: Najlepsza opcje to przetestować samemu. Praktycznie wszystkie cateringi mają opcję jednodniowego testu, albo ewentualnie zamówić sobie na krótki okres. Z mojego doświadczenia, a testowałem 2-3 cateringi z "najniższej półki cenowej" w granicach 45-50 zł za dzień, posiłki były dość monotonne i nazwijmy to średnie jakościowo, przynajmniej jak dla mnie. Ostatecznie zatrzymałem się na Pomelo Catering i używam już od roku na diecie vege, jestem bardzo zadowolony. Jeżeli chcesz spróbować możesz