Wpis z mikrobloga

#donislawdev <-- Obserwuj
Tworzę grę o Yerba Mate (Tycoon na PC #donislawyerbamatetycoon )( ͡° ͜ʖ ͡°). Zapraszam do dodawania gry do listy życzeń Steam. Premiera w 2021 (II kwartał, wczesny dostęp)

Na początek dobre wieści, wysłałem + cały czas wysyłam zaproszenia do testów gry (do osób, które się wcześniej zapisały). Oprócz tego za 1-1.5 miesiąca na Steam wejdzie Yerba Mate Tycoon we wczesnym dostępie :-} Mam nadzieje, że wydam wczesny dostęp przed naprawą tagów na Wykopie( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli chodzi o listę zmian, to jest ona ogromna, przede wszystkim dodałem mnóstwo nowych błędów, a w skrócie: Dodałem system treningu pracowników, wybieramy pracownika/pracowników i ich trenujemy, przerobiłem też troszkę widok pracowników, możemy spojrzeć ilu mamy pracowników danego typu, możemy też ich masowo zwalniać :D No i możemy też teraz jednym przyciskiem wybrać wszystkich pracowników z listy. Oprócz tego doszło też wiele informacji po kliknięciu różnych przycisków (coby uniknąć sytuacji), że coś klikamy i nic się nie dzieje. Dodałem też informację o wycofaniu yerby ze sprzedaży, Dodatkowo marketingowcy podczas pracy nad wieloma projektami pracują wolniej, gdyż ich siła robocza jest rozbita między projektami. Pracownicy zdobywają też teraz doświadczenie za tworzenie yerby, nasza yerba po czasie traci na popularności. Oprócz tego dodałem system poprawy jakości produktu, po osiągnięciu 100% przy tworzeniu yerby, możemy poczekać z jej wydaniem, jeśli wydamy ją bez testów jakości, to mogą nam się zdarzyć 'różne incydenty", od nas zależy ryzyko :-}

A i wcześniej nie działał system cen yerby, teraz jest o nim info w recenzjach, ma wpływ na sprzedaż, możemy robić yerbe po kosztach i zdobywać fanów (ale stracimy $$ na yerbie). Doszedł też system kontraktów. Jak skończy nam się forsa, chcemy szybko dorobić, to możemy chwycić jakiś kontrakt, kontrakty wymagają różnych typów pracowników, mają ograniczony czas i tak dalej.

Na ten moment przerabiam system paczek, jakości paczek + jakości yerby, w sumie to i tak jeszcze w pełni nie działało, ale wpadłem na pomysł przerobienia tych elementów. Później zajmę się pewnie poradnikiem w grze + tooltipami + ogólnym balansem gry (za mało osób przegrywa). Stronka Steam Gry.

--------------------------------------------------ZAINTERESOWANY? OBSERWUJ----------------------------------------------
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty. Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
Facebook <--- sprawdź
Twitter
Newsletter (bez spamu, ważne info i informację o premierach gier).
Discord O grze i yerba mate
*W przyszłości planuję robić rozdajo Yerba Mate Tycoon na swoich social media + na autorskim tagu.

Niestety nie mam pełnej listy zmian w języku polskim, ale jest dostępna pełna lista zmian w języku angielskim: lista zmian. Prawie codziennie wychodzą jakieś aktualizacje, małe rzeczy, średnie, duże. Ważne, aby coś się zmieniało, nawet małymi kroczkami, ale w końcu gra będzie gotowa( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gamedev #yerba #yerbamate #yerbamatewykopclub #tycoon (wołam, bo ponad 3 osoby obserwują).
DonislawDev - #donislawdev <-- Obserwuj
Tworzę grę o Yerba Mate (Tycoon na PC #donis...

źródło: comment_1620979498PgpBr4oCQDZ1A3HpIdNd9s.jpg

Pobierz
  • 4