Wpis z mikrobloga

Ostatnie wydarzenia na rynku growym jak choćby ta sprawa z brakiem możliwości wybrania dubbingu w remasterze #masseffect tylko utwierdziły mnie w przekonaniu że nie mógłby zostać graczem konsolowym. Niedawno wydany Hitman 3 oraz Resident Evil Village bez nawet polskich napisów to jest dramat. Na szczęście gracz pecetowy nie jest zdany na łaskę twórców i wydawców którzy olewają wiele kwestii. Fani już pracują nad spolszczeniem tych tytułów. Możliwość grzebania w plikach gier daje pecetowym wersją gier ogromną przewagę. Ci co grali w #kingdomcomedeliverance na pewno pamiętają kontrowersyjny i uciążliwy system zapisu stanu gry. Na komputerach mod załatwiał sprawę. Na konsoli nie dało się z tym nic zrobić.

#gry #pcmasterrace #konsole #przemyslenia
Pobierz Larsberg - Ostatnie wydarzenia na rynku growym jak choćby ta sprawa z brakiem możliwo...
źródło: comment_1620992253wkDZe6hZyRXBRHGrVrj8HM.jpg
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Larsberg: Dzięki obecnej sytuacji na rynku PC mustard race mogą poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo sprzedając ostatnie gacie aby kupić GPU ( ͡° ͜ʖ ͡°)
hm.. dubbing vs zajebiste oryginalne głosy aktorów.. hmmm... no nie wiem. Wolałem się uczyć języków, żeby nie mieć takich durnych bolączek


@lizakoo: Tylko niektórzy producenci gier nie dają wyboru jak chcesz polskie napisy to razem z polskim głosem. Sam w oryginalnym Mass Effect 2 musiałem zmieniać nazwy plików aby uzyskać polskie napisy z angielskim dubbingiem.