Wpis z mikrobloga

: 30 lvl, IT na UoP, bezdzietny singiel, stypendium za wyniki


@motorade: pozdrawia bezdzietna trzydziestoletnia singielka, UoP i drugi próg. Czy można być bardziej ruchanym w dupę?
  • Odpowiedz
A kto stanowi wiekszosc?

Emeryci, nieroby, patologia.


@Dacir: echh a ja wypruwam żyły, najpierw ciężkie studia, teraz coraz bardziej odpowiedzialna praca i jedyne co dostaje to garb i wysokie ceny mieszkań
  • Odpowiedz
@Razzish miras to samo mam 29 lat za każdym razem wprowadzania ulg oraz nowych grantów nic mnie nie obejmowało chociaż teraz za miesiąc zostanę tani wezmę swój podatek w postaci 500 xd
  • Odpowiedz
@Dacir: Wiedziałem że to powiesz i że powielisz tego typowego prawicowego fejka. Otóż cała wypłata od tej kwoty czyli super brutto 7 228,80 PLN odliczane jest od podatku czyli pracodawca zapłaci ze swojego zysku podatek mniejszy o 1301 PLN czyli de facto 5927zł płaci pracodawca a ty dostajesz 4300. Czyli jeszcze mniej niż 29%.

No chyba że to typ Janusza który od 20 lat dokłada do interesu
  • Odpowiedz
No tak. Juz jestem zaszufladkowany jako prawica. Zaraz pewnie uslysze, ze glosuje na Korwina albo innego Bosaka.


@Dacir: Nigdzie tego nie napisałem. Ale ten fejk jest rozsiewany przez prawicę bo wiedzą że ludzie nie rozumieją podatków. Nie są wcale takie wysokie jak prawica próbuje to przedstawić.
  • Odpowiedz
Zaraz pewnie uslysze, ze glosuje na Korwina albo innego Bosaka.


@Dacir: Usłyszałbyś że napewno głosujesz na Korwina albo Brauna jakbyś użył prawicowych psich gwizdków jak np. "banda czworga" albo "covidianie" ale to że opowiadasz fejki które oni wymyślili a tak się rozpowszechniły że stały się plagą to nie czyni z nikogo szura.
  • Odpowiedz