Wpis z mikrobloga

@FrauWolf Gdzie chcesz się wysterylizować?
Do Czech jak sobie umówisz wizytę to możesz wjechać bez problemu. Chyba do 12h bez testu, choć nic sobie nie dam za to uciąć, ew. Antygenowy niestarszy niż 24h lub PCR niestarszy niż 72h.
@dildo-vaggins: oni próbują sobie sami udowodnić, że podjęli dobrą decyzję. Że dzieci to apokalipsa, do końca życia odbierająca radość z życia.

Przez pierwszą chwilę może się to udaje. Potem odkrywasz, że kupowanie rzeczy nie daje szczęścia i nie pomaga na samotność oraz poczucie pustki.

Sterylizacja to przesada, ludzie niemal zawsze z wiekiem zmieniają zdanie. Osobę nienawidzącą dzieci a planującą ciążę z wielkim podnieceniem dzieli często tylko kilka lat.
kupiłam sobie miecz treningowy i chce się zapisać na fechtunek xD


@FrauWolf:

Mój kolega ze studiów chodzi na takie zajęcia i dodatkowo ma dziecko. Nie przeczytał twojego wpisu i nie wiedział, że trzeba wybrać jedną opcję z tego zestawu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Leniwe buły zostają leniwymi bułami, a aktywne osoby są aktywne. Znam bezdzietne osoby, które siedzą na kanapie przed tv, a znam ludzi, którzy mają
I czekam, aż granice będą normalnie otwarte, żeby się wysterylizować xD


@FrauWolf: Właśnie, jak to jest za granicą? Z tego co słyszę to bezdzietne kobiety w UK wcale nie mają tak łatwo jak się wydaje że jest na zachodzie, też jest prucie się że "ALE JAK NJE ÓRODZISZ TO NIE JESTEŚ W PEŁNI KOBIETOŁ!!!111!!". Taka Holandia kojarzy się dość liberalnie, ale nie wiem jak to jest.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pierorzek: ja nie mówię że sterylizacja to zła opcja, sam po pierwszym dziecku poddałem się wazektomii i nie żałuję, stwierdziłem że jeden potomek to wystarczający koszt finansowy, emocjonalny i czasowy, ale nie rozumiem czemu mając jedno czy nawet trójkę dzieci nie można kupić miecza. Ja zacząłem studia kiedy syn był jeszcze w brzuchu, skończyłem studia na 4.5 a obecnie planuje iść na studia doktorskie.

Dziecko to nie koniec świata jeśli tego
@dildo-vaggins: oni próbują sobie sami udowodnić, że podjęli dobrą decyzję. Że dzieci to apokalipsa, do końca życia odbierająca radość z życia.


Przez pierwszą chwilę może się to udaje. Potem odkrywasz, że kupowanie rzeczy nie daje szczęścia i nie pomaga na samotność oraz poczucie pustki.

Sterylizacja to przesada, ludzie niemal zawsze z wiekiem zmieniają zdanie. Osobę nienawidzącą dzieci a planującą ciążę z wielkim podnieceniem dzieli często tylko kilka lat.

@Pierorzek: Mogę
@FrauWolf napisał do mnie dziś na wykopie chłopak rocznik '06
Moja koleżanka z klasy ma syna z rocznika '06, co prawda urodziła go będąc w gimnazjum, ale i tak mózg #!$%@?