Wpis z mikrobloga

Halo #lotnictwo tak sobie sprawdzam samoloty na #flightradar24 jak nad głową usłyszę i taki bez zdjęcia, jak teraz się rzadko zdarza. BARTK18 Hungarian Air Force, Boeing C17A Globemaster III. Oczywiście skąd i dokąd nie ma info ale z mapy widać, że z Iraku wystartował. Częsty jest to widok, tylko ja się z tym pierwszy raz spotykam?
Wygląda, że będzie lądował w #wroclaw bo ostro schodzi z wysokości.
  • 5
Zniknął przed #olawa na wys. 2153m, fajna sprawa że przed chwilą we flight radarze można było go wyszukać po BARTK18 i widać było trase lotu, po chwili już nie. Ale po nr wciąż idzie znaleźć 08-0001. Dokładnie @AlNeri dziś wystartował z Wrocławia do Iraku i s powrotem. Wczoraj przyleciał z Węgier.
@AlNeri: Dziś z Portugalii przyleciał. Ja w temacie zupełny laik, ale tyle ciekawostek w jednym dniu nie widziałem. Wielokrotnie spotykałem się z ciemnym samolotem niewidocznym we flightradar, z resztą ta strona to sam nie wiem jak działa od czasu jak na mirko ktoś wyczaił amerykańskiego drona widocznego we flightradar ¯\_(ツ)_/¯ (zanim napisałem te pare zdań antek do granicy doleciał).