Wpis z mikrobloga

@Jrv20: Nie zamierzam usuwać merytorycznych komentarzy.

ale mam na tyle doświadczenia życiowego żeby wiedzieć


@Jrv20: Dlatego siedzisz / obserwujesz tag #przegryw no tak...

Plus chłop nie ogarnia angielskiego a próbował nagrywać filmy po angielsku


@Jrv20: Typowy p0laczek, który przyczepi się do najmniejszej istoty problemu, bo zamiast powiedzieć łyf powiedział łif i to jest wasz główny problem, a potem się dziwicie dlaczego nikt was nie szanuje pierdy, które nie potrafiły
@AbZu_Raymond:
1. Nie mieszkam za granicą i dobrze żyje mi się w Polsce, mój ojciec też żył dobrze, zapewnił mi mieszkanie i edukację, co do reszty Ad Personam nie będę się odnosił bo szkoda czasu,
2. Wróciłem sobie z miasta niedopity i siedzę przed wykopem kończąc Whisky, sortuje on najnowszych więc dlatego twój post mi wyskoczył.
@Jrv20: Zabolało, ale to dobrze. W końcu mitomania musi być leczona, a ja mogę być twoim potencjalnym uzdrowicielem.

@Ich_bin_da: Just be White

@Absydion: Wielu nie wie nawet o istnieniu pierwszego kanału Szarpanki, a z racji tego że odkryłem gdzieś 30 min. temu stronę, która przywróciła wszystkie filmy z poprzedniego kanału to czuje się w OBOWIĄZKU o tym wspomnieć, szczególnie wtedy kiedy tag jest nakierowany wokół jednej osoby i jej
@Jrv20: Przepraszam, już wiem z kim mam do czynienia. Następnym razem wezmę pod uwagę twoje preferencje przy jednoczesnej osobistej korekcie mającą na celu zrozumienie twoich kocopołów - innymi słowy, na słowo "angielka" trzeba rozumieć i zamienić na słowo "angol" itd.