Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nowa-ja: mój brat z trójka małych dzieci buduje bez kredytu. Coś czuję że weźmie na wykończenie :-D:-D a ja z jednym to ciulam dalej na spłatę kredo :-(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kresse: rząd nie ma swoich pieniędzy, tylko nasze ;) jak Ci coś daje, to tylko dlatego, że wcześniej z Ciebie ściągnął
  • Odpowiedz
@Nowa-ja: Bzdura. Tysiace poslow, dzialaczy i urzednikow robilo podczas pandemii grube nadgodziny, zeby zarobic te pieniazki i wspomoc potrzebujacych. W tym samym czasie tak zwani przedsiebiorcy tylko wyciagali lapska po nasze pieniadze.
  • Odpowiedz
@dzana nie, nie załapiesz. Poza tym kasa do ręki związana jest z dziećmi, a bez dzieci dostajesz gwarancję bankową.


@markkk92: no mam trójkę dzieci, więc ciekaw jestem ile będę w stanie odzyskać z tego co zapłacę więcej
  • Odpowiedz
@Nowa-ja śmiechem żartem naprawdę poświęciłem sporo czasu życia i zdrowia bo miałem dziecko w drodze (nieplanowane) i od kwietnia tamtego roku nie miałem praktycznie żadnego weekendu wolnego, straciłem czas który mogłem spędzić z dziećmi czy z żoną a wkładu swojego dałem ~90k, a tutaj 100k dają na bombelki to aż mi się nóż w kieszeni otwiera :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PrimoUltimo: wiem. Zbieram na wkład własny, nie mam dzieci, a i tak co jakiś czas zastanawiam się czy jest sens ¯\_(ツ)_/¯

@ofan: nie zmienimy, próbujemy już długo :(
  • Odpowiedz
@Nowa-ja nie Masz co zbierać tylko brać teraz, też tak jeszcze chciałem dozbierać i tyle co dozbieralem to mieszkanie podrożało to tak jak bym nie zbierał albo wyrzucił :) a teraz pewnie znowu ceny wystrzela do góry
  • Odpowiedz