Wpis z mikrobloga

@thority

no najwyraźniej kogoś krzywdzi skoro nie chcą wam tego dać.


W sumie serio chciałbym poznać argumenty osoby, którą "krzywdzi" istnienie małżeństw homo, ale przeciwko małżeństwom bezpłodnych hetero nic nie ma. Najpopularniejszy argument o dzietności odpada.

Jak dla mnie najczystsza hipokryzja i definicja religijnego wyprania mózgu.
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: co ty mnie śledzisz?

Tak, argumenty pewnie są religijne, mniej istotne od argumentów transów, pozywających szkoły w USA za zakaz używania męskich toalet?
Kto dokładnie orzeka, które argumenty są z rozdziału "bez sensu"?
  • Odpowiedz
@thority

co ty mnie śledzisz?


Śledzę niektóre z tych tagów.

Tak, argumenty pewnie są religijne, mniej istotne od argumentów transów, pozywających szkoły w USA za zakaz używania męskich toalet?


Nie mnie oceniać, dla mnie nie powinno być ani państwowych małżeństw, ani państwowych toalet - właściciel danej instytucji/kościoła powinien decydować o takich rzeczach.

Chociaż z drugiej strony jest różnica między motywowaniem zakazów innym ludziom własną religią w kraju świeckim, a motywowaniem sprzeciwu wobec
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: wiara też jest istniejącym i o wiele lepiej opisanym zjawiskiem niż "transpłciowość".

właściciel danej instytucji/kościoła powinien decydować o takich rzeczach.

Przecież byś kupę z oburzenia zrobił jak przy okazji odmowy drukarni dla LGBT, wcale nie chcesz, by prywatny właściciel decydował, ma decydować tak, jak chce lewica. Czyli
odmówi Bosakowi- hehe ale pokazał faszyście
odmówił LBGT- czy to już nazizm?
I już stosujesz lewacką ideologię- moje urojenia są lepsze niż twoje.
  • Odpowiedz
@thority

wiara też jest istniejącym


Wiara tak, ale jej rzekome źródło, a tym bardziej jego nieomylność w sprawach moralnych już nie.

Przecież byś kupę z oburzenia zrobił jak przy okazji odmowy drukarni dla LGBT,


Znowu masz oparte na niczym urojenia. Ubzdurałeś sobie coś dawno temu i nie dasz sobie wytłumaczyć. Branie mnie za lewaka to skrajny debilizm.

A poza tym kłamiesz. Nigdzie nie wyraziłem jakiegokolwiek poparcia do ciągania tamtego drukarza po sądach,
Ekspertodniczego - @thority 
 wiara też jest istniejącym

Wiara tak, ale jej rzekome ...

źródło: comment_1621107986qJEjkt1nTLTfXXAnhPJLK1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@thority

I już stosujesz lewacką ideologię- moje urojenia są lepsze niż twoje. Dziś jestem kobietą więc idę do ich szatni na basenie, popatrzę sobie. Czym to się różni od pana w niebie?


Transpłciowość jest istniejącym zjawiskiem, a nie urojeniami. Możesz mieć inne zdanie, co nie zmienia faktu, że organizacje medyczne mówią to, co mówią.

Dla mnie jest to walczenie z wiatrakami - powinien decydować właściciel i tyle. Dlaczego gej może się przebierać
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: tak samo nieomylność osób lgbt można podważyć. Dlaczego ma prawo pozywać państwo za zakaz wstępu do danej toalety na podstawie tego, jaką płcią się czuje? Czy jeżeli premier polskiego rządu uważa małżeństwa lgbt za niemoralne to ma prawo? Będziemy dochodzić, na jakiej podstawie tak uważa? Kto osądzi, czy słusznie?
Społeczeństwo? Pośrednio owego premiera wybrało, może ci się to podobać lub nie, ale taki jest fakt. Społeczeństwo za głupie na to?
  • Odpowiedz
@thority

tak samo nieomylność osób lgbt można podważyć.


Gdzie ja twierdziłem, że osoby LGBT są nieomylne.

Dlaczego ma prawo pozywać państwo za zakaz wstępu do danej toalety na podstawie tego, jaką płcią się czuje?


Każdy ma prawo pozwać każdego, a sąd ma obowiązek sprawdzić, czy interesy pozywajacego zostały naruszone.

Jak pisałem, sam bym kompletnie inaczej rozwiązał kwestię publicznych toalet, po prostu je prywatyzując. I wszystko byłoby ok.

Czy jeżeli premier polskiego rządu
  • Odpowiedz
Ma prawo, natomiast nie ma żadnego prawa narzucać siłowo swojej kopniętej moralności innym..

Polski ustrój daje mu takie prawo dokładnie i również

A szkoda, bo nie ma tam dla niego miejsca.

dlatego że wygrał wybory ma takie prawo. Może mówisz o innym ustroju jakimś. W tęczowych zachodnich demokracjach co chwilę wprowadzają ideologiczne ustawy.

Wykop nie jest żadnym ciałem decyzyjnym. Państwo nie ma prawa dyskryminować absolutnie nikogo, powinno - jeśli w ogóle istnieje
  • Odpowiedz