Wpis z mikrobloga

Najlepszy i tak jest ból dupy wykopowych programistów, którzy w komentarzach wyzywają od "#!$%@? patoli" wszystkich uczciwych ludzi, którzy po prostu ciężko pracują na etacie od poniedziałku do piątku (a często też w soboty), płacą podatki i mają dziecko (albo, o zgrozo, dwójkę dzieci), ale nie zarabiają 10k na miecha. Wielcy przedsiębiorcy, którzy zamiast siedzieć na zwykłej umowie o pracę, kombinują tylko jak tu wrzucić nowe xiaomi albo ps5 w koszta. XD I jeszcze to poczucie wyższości, że ich klepanie gównostronek jest bardziej wartościowe dla społeczeństwa, niż zamiatanie ulic albo praca na kasie w biedronce. Mi się nowy ład nie podoba, ale ma jedną niepodważalną zaletę - wywołał pyszny ból doopki samozwańczej elity.

#nowylad #bekazpisu #bekazprogramistow
Pobierz lysyzlombardu - Najlepszy i tak jest ból dupy wykopowych programistów, którzy w komen...
źródło: comment_1621092355HBsbjiLjp9b5dKnlsf8d9E.jpg
  • 320
@kab_anos: sp zoo moze byc spoko opcją jeśli dobrze zrobią kwotę wolną i progi. Wtedy myk wynagrodzenie zarządu i zasady ogólne i nic ZUSowi nie zapłacisz. Zobaczymy jaka będzie implementacja, ale jeśli wyjdzie mi dużo strat to w końcu zdecydują się płacić jeszcze mniej. No i 1/64 etatu aby było ubezpieczenie w nfz xD

Kwestia mobilizacji.

Mnie niesamowicie bawi jak ludzie z zawiści się cieszą, że komuś #!$%@?. No tak #!$%@?,