Wpis z mikrobloga

Najlepszy i tak jest ból dupy wykopowych programistów, którzy w komentarzach wyzywają od "#!$%@? patoli" wszystkich uczciwych ludzi, którzy po prostu ciężko pracują na etacie od poniedziałku do piątku (a często też w soboty), płacą podatki i mają dziecko (albo, o zgrozo, dwójkę dzieci), ale nie zarabiają 10k na miecha. Wielcy przedsiębiorcy, którzy zamiast siedzieć na zwykłej umowie o pracę, kombinują tylko jak tu wrzucić nowe xiaomi albo ps5 w koszta. XD I jeszcze to poczucie wyższości, że ich klepanie gównostronek jest bardziej wartościowe dla społeczeństwa, niż zamiatanie ulic albo praca na kasie w biedronce. Mi się nowy ład nie podoba, ale ma jedną niepodważalną zaletę - wywołał pyszny ból doopki samozwańczej elity.

#nowylad #bekazpisu #bekazprogramistow
lysyzlombardu - Najlepszy i tak jest ból dupy wykopowych programistów, którzy w komen...

źródło: comment_1621092355HBsbjiLjp9b5dKnlsf8d9E.jpg

Pobierz
  • 320
  • Odpowiedz
@lysyzlombardu: Programista jest wart mniej niż sprzątaczka imao Ona przynajmniej sprawi, że w otoczeniu będzie przyjemniej, a programista siedzi na dupie i robi nikomu niepotrzebne rzeczy. Świat się obędzie bez ich gówno stronek.
  • Odpowiedz
Programista jest wart mniej niż sprzątaczka imao Ona przynajmniej sprawi, że w otoczeniu będzie przyjemniej, a programista siedzi na dupie i robi nikomu niepotrzebne rzeczy. Świat się obędzie bez ich gówno stronek.


@Katsukyun: A gdzie wtedy będziesz publikował swoje gówniane wpisy?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@dlolb: Jasne, dlatego przecież na ten NFZ płacę, ale jeżeli mam wydawać 2000zł miesięcznie i nie móc dostać się do dobrego specjalisty w sensownym czasie, to trochę czuję się wykorzystywana.

@Emkacf: no ale jak chciałabyś poprawić jakość służby zdrowia bez dosypywania do niej pieniędzy? Do pewnego stopnia oczywiście można to próbować jakoś usprawnjać, ale w Polsce służba zdrowia jest niedofinansowana i to jest fakt. Poza tym piszę to też równolegle
  • Odpowiedz
@dlolb: Na fikcyjne wybory mieli, dla TVPIS też mieli, na bombelki mają, a na NFZ olaboga nie? Może niech się skończy rozdawnictwo, a składkę mogą zrównać i niech każdy płaci taką samą.
  • Odpowiedz
@lysyzlombardu: to czemu ktoś kto zapierniczal kilka lat i odmawiał sobie wielu rzeczy żeby uzbierać na ten wkład własny 20 % teraz zostanie wydymany bez mydła bo państwo co pracują całe życie na taśmie i mają kilka dzieci dostanie nawet 100 k dofinansowania kredytu od rządu ?
Przeciez oni w ten sposób dają do zrozumienia zaradnym ludziom że nie ma sensu się starac i rozwijac w tym chlewie ponieważ jest o
  • Odpowiedz
  • 13
Jestem programistą, zarabiam ponad 10k, nie klepię gownostronek, mam 3 dzieci, nie kombinuję, nie mam xiaomi i ps5, nie wyzywam od patoli, nie wywyższam się. Jaka ze mnie #!$%@? elita?
  • Odpowiedz