Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dość tego życia, jestem 24 letnim biedakiem, zarabiam 2200 netto na produkcji na Podkarpaciu. Chodzę w starych ciuchach, nie stać mnie na nowe, wynajmuje pokój bo w domu patologia i alkohol. Mam wadę zgryzu i nie stać mnie na aparat ortodontyczny, nie mam samochodu bo również mnie nie stać. Jestem ludzkim śmieciem. Odpadem bez perspektyw na lepsze życie. Jedyne co to nie jestem uzależniony od żadnych używek. Moja samoocena nie istnieje przez wadę zgryzu i ubrania. Wiem że gdybym mógł normalnie się ubrać jak człowiek i naprawić zgryz to moja samoocena by wzrosła a tak to czuje się ze sobą okropnie. #przegryw #bieda #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a011551e7e7f000be5fa97
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: odłóż hajs, staraj się przyoszczędzić
Zawsze może spróbować za ewentualne oszczędności wyemigrowac do innego miasta, porobić kursy np jako kierowca.
Młody jesteś, wszystko przed tobą.
PS. W wojsku biorą ponoć wszystkich. Mam znajomego co z patologii poszedł do takiej pracy, odłożył hajs, nawet jakąś operacje plastyczna zrobił :p Co prawda dalej jest typowym sebixem z pitbulem w starej bmw, ale przynajmniej tą średnią krajowa ogarnął. Przez kilka lat, co prawda...
Co do ubrań to musisz mieć dobrze dobrane ciuchy, nie muszą być drogie i jest git. Jak masz parcie na markę to w lumpie znajdziesz albo podróby z bazaru. Co do zgryzu to kredyty są dla ludzi.
ŚwiętaBaba: nie jest za pozno na edukacje - w tym wieku możesz próbować wejść w IT, nie masz nic do stracenia, sprobuj isc na jakies praktyki do działu IT, poznasz ludzi, zobaczysz co tam sie dzieje. zainstalujesz sobie w domu jakaś darmowa bazę oracle i nauczysz sie sql - od tego można zacząć, zawsze jakis programista baz danych nie przyda, nawet w małych firmach. Ja tak jak pisze - polecam wejście
AnonimoweMirkoWyznania - ŚwiętaBaba: nie jest za pozno na edukacje - w tym wieku może...

źródło: comment_16211133732OonUxd1dUBTPtdYnXPUyA.jpg

Pobierz
CzarodziejskiEkolog: Nie mozesz miec 2200 na reke, wynajmowac tylko pokoj i to jeszcze na podkarpaciu, nie byc uzalezniony, nie miec samochodu i jednoczesnie byc biedakiem.
Cos krecisz. Najprawdopodobniej jestes uzalezniony od alkoholu/nikotyny/slodyczy/jedzenia na wynos czy jakis itemow wirtualnych w grach. Tylko tego nie liczysz jako uzywke. Albo jestes jednym z tych swirow ktory w twojej sytuacji kupuje cos glupiego np. najnowszy iphone/macbook, jakies gadzety, zegarek albo np. rower za 5 tysiecy
W robocie mundur, więc można zaoszczędzić na ubrania do cywila.


@Tytanowy_Lucjan: haha no to w #!$%@? zaoszczędzisz. Wszędzie poza pracą i tak się chodzi w cywilkach więc i tak je musisz mieć.

Dodatek mieszkaniowy


@Tytanowy_Lucjan: Zależnie od garnizonu 300-900 pln. W jaki sposób rozwiązuje to twoje problemy mieszkaniowe? Dodayek 900 pln masz tylko w największych miastach jak Warszawa czy Poznań gdzie koszt wynajmu 2-pokojowego mieszkania to 1700-2500 pln.

i inne