Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam wszystkich tych prawdziwych #!$%@?ńców co ich przegryw jest tak ogromny że boją się nawet postować na wykopie. Jesteście solą tej ziemi. To wy jesteście tymi prawdziwymi.

Zapamiętajcie jedno. Jak ktoś potrafi rozmawiać o swoim #!$%@?, a nawet robi z niego widowisko, dużo i ekstrawertycznie postuje, nie boi się mieć własne poglądy, a jeszcze dodatkowo k00rwi się na atencje to niezawodny znak że macie do czynienia z przegrywem lekkim lub zwykłym trollem. Czy to dobrze czy źle to niech każdy sobie oceni sam.

#przegryw #popularnaopinia #fobiaspoleczna #takaprawda #przemysleniazdupy
  • 18
@tropiebobry: O co ci chodzi. Takie osoby zwykle też za ładne nie są, a w zyciu niematrymonialnym mają pod górkę ze wszystkim.
Ja ci nie odbieram prawa do bycia przegrywem bo jesteś ekstrawertyczny.

ale po tym poscie rezygnuje

Jakoś to przeżyje XD
@Azja_Tuhajbej: tyle komentarzy napisanych i skasowanych przed wysłaniem... Ten też później skasuję, bo jeszcze ktoś go przeczyta. Jestem jakąś hybrydą volcela i nabytego spierdoxa. Dziś dwie różne osoby mi powiedziały, że mają dla mnie kandydatkę na dziewczyne, wystarczy zagadać xD #!$%@? łatwiej mi nawiązajć relację z randomowym psem czy kotem, bo ich przynajmniej nie rozczaruję swoją #!$%@?ą osobowością.
@Azja_Tuhajbej: Ja się też kiedyś bałem teraz mam już #!$%@? xD, na pierwszym koncie dopiero po roku zaczalem wstawiac jakies wysrywy bo sie poprostu bałem hejtu. To chyba naturalna droga każdego spierdoksa z tego portalu ( ͡° ʖ̯ ͡°)