Wpis z mikrobloga

Gracze #ets2 są najmniej ruchaną grupą graczy, wieloletni rozwój gry - jest, tanie dlc a jak trzeba przycebulić to srogie promki na steam - jest, ciągle rozwijane mody i mapy - są, działa na wszystkim nawet na tosterze i ładnie wygląda - jest, #vr #oculusquest jest, gra uczy dzieci zasad ruchu drogowego zamiast robić papke z mózgu jak rpg i podobne pokemony ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gry #oswiadczenie można dokupić kierownice i mieć w domu fajny #symulatory na wiele lat za grosze
Pobierz suqmadiq2ama - Gracze #ets2 są najmniej ruchaną grupą graczy, wieloletni rozwój gry -...
źródło: comment_1621119168nKpEckPqoxnW2iiZpPrQtb.jpg
  • 9
@suqmadiq2ama: Czy ja wiem? ETS owszem ma fajne promocje, jednak przez +/- 4 tygodnie w roku. Gra jest też rozbita na dużo DLC, które znacznie zmieniają rozgrywkę. Chociaż uczciwie trzeba przyznać, że społeczność tej gry jest też specyficzna. Są to ludzie lubiący się wychillować, którzy nie mają aż tak dużego ciśnienia, na szybkość i akcję (jakby mieli, to by nie dali rady zrobić żadnego kursu powyżej 400 km). Również o wiele
@ocotutajchodzi96:

Myślę, że wybrany przez twórców model jest słuszny. Dzięki kolejnym wydawanym DLC otrzymują pieniądze na dalszy rozwój gry + ewentualnie na tworzenie nowych tytułów.

Tym bardziej, że ceny kolejnych dodatków nie są aż takie wysokie, a i promocje bardzo często się zdarzają. To tak jakbyś kupował nową gierkę raz na rok.

Malowania to czysta kosmetyka, można się bez tego obejść, ale jak ktoś chce wesprzeć dodatkowo twórców i dostać coś
@suqmadiq2ama: Przecież ta gra to scam fanów. Tyle lat i dalej leży fizyka, nieczytelne menu i ustawienia, brak oficjalnego multi. Od 9 lat doją kase wydając mapki z generatora gdzie tylko miasta trzeba zrobić a reszte tylko kopiuj wklej. Moderzy takie mapki robią w tydzień w 2 osoby xDD Modele ciężarówek, jakieś pierdoły tuningowe i hajs leci. Już dawno powinien być ETS 3 ze współczesną grafiką, dopracowaną fizyką a to wszystko
Przecież ta gra to scam fanów.


@Matthe: Dokładnie. Sam trochę pograłem kilka miesięcy temu i odniosłem takie samo wrażenie. Podstawka niby kosztuje śmieszne pieniądze ale bardzo szybko z tych małych pieniędzy wpadasz w koszty porównywalne z grami AAA. SCS Software potrafi bardzo dobrze potrafi dbać o swoje interesy o czym gracz przekonuje się dobitnie w momencie gdy chce zagrać w jakiegoś moda z mapami. Wtedy jakimś dziwnym trafem okazuje się, że