Wpis z mikrobloga

Jednak dla mnie ATS > ETS 2. Euro Truck Simulator 2 ma strasznie nudne powtarzające się widoki. Ile można jeździć po autostradkach. Ats jest nieobliczalny, a każde kolejne dlc to inna przygoda i inny klimat. W tym roku otrzymamy dziesiąty stan i być może jedenasty, ogromny Texas, którego premiera to będzie większe wydarzenie niż premiera Iberii. I mimo tego, że jest dopiero 1/5 zawartości, to czas przejechania najdłuższego zlecenia jest już porównywalny z ets 2, którego mapa jest ogromna. Jednak to dopiero finalna, ukończona mapa ats będzie zapierać dech w piersiach!

Dodatkowo błagam, kto z własnej nieprzymuszonej woli lubi w ets 2 jeździć przez Polskę, Czechy, Austrię lub UK xD

A w ATS nie ma brzydkich stanów.

#gry #ats #ets2 #niepopularnaopinia
E.....n - Jednak dla mnie ATS > ETS 2. Euro Truck Simulator 2 ma strasznie nudne powt...

źródło: comment_1621146800MIbHZZSzEZQM9tu97aA07w.jpg

Pobierz
  • 11
Dodatkowo błagam, kto z własnej nieprzymuszonej woli lubi w ets 2 jeździć przez Polskę, Czechy, Austrię lub UK xD


@Exxan: ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lubię obie gry, każda z nich ma inne drogi i to jest najważniejsze. Instalując mody masz jeszcze więcej dróg w ETS2, które nie są autostradami, więc dla każdego znajdzie się coś miłego. W ATS też masz od cholery autostrad.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Exxan: Nie grałem już może zaraz rok w ETS (bo grywam w Ats właśnie) ale już od dawna obowiązkowe mody to były promods i Poland rebuilding. W ats również warto mieć mody ale nie są one tak konieczne bo org mapa daje radę.
Dziś będę testował Kanadę (promods) w ATS. Na razie mało dodaje, ale mam nadzieję że przynajmniej jakość jak w ETS albo i lepsza.
@Exxan wydaje mi sie ze ja zle sobie dotychczas skonfigurowalem, albo ETS ma inne wymagania graficzne niz ATS. nie moge sobie pozwolic na razie na maksymalne wartosci ustawien grqficznych i dlugo ATS lezal odlogiem bo nie moglem go sobiebustawic tak, zeby mnie oczy nie bolaly i zeby gra nie mulila. Teraz jest okej i na chwile obecna sie przerzucilem z ETS2 na ATS. ATS o ktorym dlugo marzylem, a jak wszedl to...