Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Wpadłem na ciekawy pomysł, każdy kto ukończył 18 lat powinien iść na przymusową komisję hipergamicznych Julek, aby przeprowadziły "SPIS GENETYCZNY" (o którym będzie mowa w innym wpisie), który owy spis ma za zadanie podzielić ludzi na pod£udzi i Chadów.

Subhumany miały by za zadanie pracować normalnym rytmem pracy (kolektywizacja, inwigilacja itd.) natomiast Chady dostaliby karty identyfikacyjne gdzie WSZYSTKO mieliby za darmo, z resztą femoidy i ich gadzie mózgi poświęcą wszystko za boski nektar.

Ale, żeby nie było tak łatwo to istniałaby specjalna blokada na korze mózgowej mającej na celu zniwelowaniu całkowicie popędu seksualnego dla płodnych bożków i cotygodniowym stawianiu się do oddania swojego nasienia do banku spermy, gdzie owe plemniki trafią do fembotów, które spełniają swój obowiązek na rzecz ludu pracujących mas.

System jest dobry, ale jakby było z wykonaniem to nie wiem.

#przegryw #blackpill ##!$%@? #gownowpis #incel
AbZu_Raymond - Wpadłem na ciekawy pomysł, każdy kto ukończył 18 lat powinien iść na p...

źródło: comment_16212327921ptbZcnOl77cORko2FRjcX.jpg

Pobierz
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xoxo_: Najpewniej i tak będzie nas to czekało bo nie zapowiada się żeby ktoś z polityków (również z tych prawicowych) ukrócił zwiększająca się hipergamia, ale podczas tych przyszłych reform wolę być po "dobrej" stronie czyli tej która wygra. ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@for_the_motherland: Generalnie żeby rozpocząć takie eksperymenty społeczne to trzeba wprowadzić starą rzymsko-grecką zasadę - chcącemu nie dzieje się krzywda - jeśli ktoś np. okradnie wykopka, przegrywa itd. to za ugodą mogą np. dokonać aktu cielesnego żeby wykopek wycofał zaskarżenie, ale oczywiście to jest przykład.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zlotopotoczanin: Obiło mi się uszy, tyle że tam, jeśli pamięć mnie nie myli, to tworzono w laboratoriach genetycznych nadludzi co przy obecnej technologii jest... po prostu niemożliwe. Ja pisze o genetycznym determinizmie gdzie samica humanoidalna będzie dokonywać czynów niemoralnych (w rozumieniu naszej współczesnej cywilizacji) żeby uzyskać potomstwo jak najwyższej jakości. To jest podstawą tego systemu: element losowości (loteria genetyczna) i co zrobi jednostka dla przyszłości swojego przyszłego potomstwa. System ten jednocześnie