Wpis z mikrobloga

Obrzydliwe insynuacje sobie daruj, nie będę ich komentował.


@kywmn: typie ale właśnie w swoim chorym przekonaniu to insynuujesz- że kobiety w związkach się masowo puszczają i co do sztuki trzeba pilnować, czy aby na pewno cie nie oszukała. więc pytam- dlaczego wiążesz się z kobietami które cie walą po rogach i potem płaczesz na wykopie?

czyli idąc tą logiką każdy facet zawierając małżeństwo z marszu powinien otrzymywać niebieską kartę?

domniemanie ojcostwa
  • Odpowiedz
@smacznyy: Zgadzam się w 100% powinny być badania zaraz po urodzeniu ,nie obrazilabym się gdyby mężczyzna chciał test na ojcostwo,ale szkoda mi typów, którzy chowają nie swoje dzieci gdyż zabiera im się życie. Dodatkowo wykluczyliby zamianę dzieci(o ile jeszcze do takich dochodzi)
  • Odpowiedz
@-PPP-: a gdyby żona zamontowała ci gps w telefonie by patrzeć czy nie chodzisz na dziwki to rozumiem też ok, w końcu nie masz nic do ukrycia?

Albo gdyby pytała zawszw jak wracasz do domu "czy byłeś u dziwki?"? W końcu wystarczy odpowiedzieć, że nie.

Niesłuszne oskarżenia bolą, ludzie to nie są racjonalne roboty.
  • Odpowiedz
a co to cię kurcze boli tak bardzo? jak policjant każe ci dmuchnąć w alkomat na rutynowej kontroli to też tak jęczysz?


@-PPP-: Bo mnie irytuje jak inni chcą mojego "dobra" bardziej niż ja. A tym bardziej się wpieprza w moją relację z kobietą. Dlatego dmuchanie w balonik jest złym porównaniem.

Chcecie testy to sobie róbcie, ale mnie zostawcie w spokoju. Aha i testy też na swój koszt róbcie.
  • Odpowiedz
  • 1
@smacznyy a kto będzie placil za te testy, NFZ?
Bedziemy wywalac hajs na testowanie dzieci urodzonych dzieki in vitro albo takich o ktorych wiadomo ze z powodu grupy krwi ojca i odziedziczenia jej przez dziecko nastepna ciaza bedzie skutkowac konfliktem serologicznym? Już pomijam charakterystyczne cechy u dziecka ktore mogą być dziedziczone po ojcu. Jesli ojciec jest pewien ojcostwa to czemu trzeba wywalac hajs (jego, podatnikow) na test
  • Odpowiedz
@Shatter: podmiankom, lol. Dziecko kilka minut po narodzinach, przed opuszczeniem sali porodowej, otrzymuje niezdejmowalne opaski na raczke i nóżkę. Nie ma żadnej szansy na podmiankę.
  • Odpowiedz