Wpis z mikrobloga

Mam taką zagwozdkę. Jest sobie jakiś Facebookowy system reklam i mamy tracking na stronce do niego - Facebook Pixel.
No i ostatnio coś tam nie działa albo oni wiedzą jak coś skonfigurować i chcą żebym spojrzał.
Dadzą mi dostęp, tylko jest problem, że muszę mieć konto na Facebooku żeby tam w ten system wejść xD
Powiedziałem im, żeby fakali bobla, jak chcą to na screen share mogę spojrzeć to powiedzieli że jestem nienormalny.
Trochę mają racji bo ostatnio przez wymóg posiadania konta FB zwróciłem bez odpalenia gogle #vr #oculus #quest2

Ostatnio jak jakieś logowanie przez Facebooka robiliśmy to jeden z programistów się poświęcił, założył konto to mu kazali zaraz dowód osobisty wysyłać.

Czekam na rozwój sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pewnie będzie wezwanie na dywanik do prezesa czemu nie chce konta założyć na FB xD

#webdev #marketing #facebook #programowanie
  • 4
  • Odpowiedz
@budyn: u nas kiedyś wymyślili, że mamy na swoich telefonach zainstalować komunikatory firmowe i polubić stronę firmową na fejsie.
Skończyło się na jednym wielkim "weź się w łeb pierd..nij" :)
  • Odpowiedz
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: Z tego co się orientowałem już jakiś czas temu to nie ma czegoś takiego. Tzn. jest konto/profil firmowy, ale dostęp do niego też masz jako osoba z osobnym własnym kontem.

@RRybak: Nic nie mów. Konkurencja zaczęła robić jakieś apki mobilne to "my też przecież musimy mieć!".
No i zlecili do zrobienia jakiejś "agencji". Gówno takie wyszło, że głowa mała. Gdyby nie oceny wszystkich pracowników to by miała średnią 1.5/5
budyn - @GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: Z tego co się orientowałem już jakiś cz...

źródło: comment_1621246049WcQ9nimM81QCbFMmgRIqfd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@budyn: Czy ty zamówiłeś Oculusa wiedząc, że trzeba mieć konto na fb i go zwróciłeś? Jeżeli nie wiedziałeś, że trzeba mieć to też iks de.
  • Odpowiedz