Wpis z mikrobloga

Czy nie macie czasem takiego dziwnego wrażenia, że jak szukacie tej swojej partnerki i ciągle Wam nie wychodzi, żadna Was nie chce albo różowe Was porzucają, to wydaje Wam się że ciąży na was jakieś fatum? Sprawa jest o tyle ciekawa, bo ja od dłuższego czasu dyskutuję z pewną nieznajomą kobietą przez skrzynkę mailową, która zaczepiła mnie na forum i usiłuję znaleźć jakiś klucz i prawdziwe przyczyny dlaczego tak jest. Ona mi pomaga ale nie wszystko rozumie jako kobieta. I sprawa jest dla mnie co raz bardziej niejasna. Rozumiem że taka sytuacja może być w interesie kołczów uwodzenia i portali randkowych. Ale powiedzcie mi, czy udało Wam się zmieniając swoje podejście i stosując się do tych porad w relacjach z kobietami zmienić tą sytuację? Ten problem mogą mieć też ludzie atrakcyjni z wyglądu, być może wychodzi im ONS ale w związkach już nie i nie wiedzą dlaczego. Albo czy nie zauważyliście że nawet zachowujecie się dokładnie tak jak byście chcieli żeby Wam nie wyszło? Może tu jest prawdziwy problem? Mechanizm samospełniającej się przepowiedni.

#redpill #blackpill #zwiazki #przegryw #stulejacontent #uwodzenie
  • 34
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@daro1: u mnie jest taki problem,że nie zależnie co zrobię jak się zachowam i tak zostanę odrzucony. Może po prostu kobiety wyczuwają to jaki ktoś jest naprawdę.
@Dudleuss: O to mi właśnie chodzi. Z własnych doświadczeń wychodziło że było w moim życiu podobnie. Nawet ostatnio zmieniłem podejście i zastosowałem się do porad tej kobiety z którą rozmawiałem ale nie sądzę żeby to cokolwiek poprawiło.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@daro1: więc miło,że się rozumiemy.jak się stosuje do rad i nie wychodzi to mi potem zarzucają że nikogo nie słucham.Ogolnie ze mną jest tak,że nie zależnie co robię to zawsze źle będzie
@Dudleuss: Podchodziłem na przestrzeni ostatnich dwóch dekad do kilku dziewczyn i to tak na poważnie, nie żeby tylko zaruchać. To nie może być tak żeby za każdym razem nie wychodziło. Aktualnie próbowałem z jedną na Badoo, znajomą i teraz ostatni raz jeszcze z inną z którą często miałem ONS będąc na stosunkach koleżeńskich. Dużo czytam i przeglądam porady dotyczące uwodzenia. Nie wiem czy zmiana podejścia i zachowań może cokolwiek zmienić.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@daro1: też próbowałem z kilkoma dziewczynami i z żadną nie wyszło. ONS miałeś to gratuluję ze mną się żadna nie zgodzi. ja cię nie chce dołować ale ja to już nie próbuje nic zmieniać bo bez sensu
@czarny_black: Możliwe że coś w tym jest. Dziś tak do jednej napisałem, żeby nie wyjść na desperata i zaproponowałem spotkanie. Zgodzi się, nie zgodzi jej sprawa. Nie ma sensu prosić.
@Dudleuss: Ale ja się wpakowałem z koleżanką w wyjątkowo paskudny układ. Nie mając nikogo traktowałem ją niemal jak swoją żonę. Dała mi tylko namiastkę związku. Teraz próbuję podejść na poważnie ostatni raz. Nie wiem czy mi się to uda, bo wiele wskazuje że ma mnie gdzieś a ja czuję się skrzywdzony. Najgorsze jest to jak nie masz nikogo na rynku matrymonialnym, to łatwo się w takie coś wpakować. Właściwie to był
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@daro1: ajajaj to jednak słabo, według mnie nie uda się nic więciej ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Mogę życzyć tylko powodzenia i trzymaj się ( )
@Dudleuss: Bardzo słabo, tym bardziej że to ona decyduje (i decydowała) czy się ze mną spotka a obecnie kogoś już ma. Nie mogę być z nią na stosunkach koleżeńskich, jeśli ewidentnie będzie po zawodach to zerwę z nią wszelkie kontakty. Możliwe że chciała mnie tylko wykorzystać i topić swoje smutki w zabawach erotycznych a dla mnie to wiele znaczyło. To na prawdę paskudny układ. Nie miałem nikogo innego do kogo mogłem
@daro1: A po co ludziom atrakcyjnym ma wychodzić w związkach skoro mogą zmieniać sobie partnerów seksualnych jak skarpetki? Stałe relacje z biologicznego punktu widzenia są dla frajerów a chady mają harem i kopulują na potęgę