Wpis z mikrobloga

Czy nie macie czasem takiego dziwnego wrażenia, że jak szukacie tej swojej partnerki i ciągle Wam nie wychodzi, żadna Was nie chce albo różowe Was porzucają, to wydaje Wam się że ciąży na was jakieś fatum? Sprawa jest o tyle ciekawa, bo ja od dłuższego czasu dyskutuję z pewną nieznajomą kobietą przez skrzynkę mailową, która zaczepiła mnie na forum i usiłuję znaleźć jakiś klucz i prawdziwe przyczyny dlaczego tak jest. Ona mi pomaga ale nie wszystko rozumie jako kobieta. I sprawa jest dla mnie co raz bardziej niejasna. Rozumiem że taka sytuacja może być w interesie kołczów uwodzenia i portali randkowych. Ale powiedzcie mi, czy udało Wam się zmieniając swoje podejście i stosując się do tych porad w relacjach z kobietami zmienić tą sytuację? Ten problem mogą mieć też ludzie atrakcyjni z wyglądu, być może wychodzi im ONS ale w związkach już nie i nie wiedzą dlaczego. Albo czy nie zauważyliście że nawet zachowujecie się dokładnie tak jak byście chcieli żeby Wam nie wyszło? Może tu jest prawdziwy problem? Mechanizm samospełniającej się przepowiedni.

#redpill #blackpill #zwiazki #przegryw #stulejacontent #uwodzenie
  • 34
  • Odpowiedz
@Ejmen: Spoko. Chady może są dobrym materiałem do ONS ale czy nadają się do związków? Kiedyś przyjdzie ten czas że trzeba się ustatkować, tak gdzieś nawet koło lvl 35 - 40 a wtedy to może być już za późno.
  • Odpowiedz
@daro1: Dla chadów nie ma czegoś takiego jak ustatkowanie się bo nie muszą... musi z kolei julka, która podjeżdża pod 30 i chady już jej nie chcą bo mogą pukać młodsze. Chad nawet jak zdecyduje się ustatkować to i tak będzie walił na boku bo może, ma taką możliwość i z niej korzysta. Żaden normalny chłop nie wchodziłby w związek skoro może mieć tonę ONSów, tym bardziej że incele jak i
  • Odpowiedz
@Ejmen: Jak się zestarzeją to już tak atrakcyjni nie będą i już nie ten lvl żeby walić tak jak za młodu. Ile tak można? Dopóki jest się młodym to się można cieszyć młodymi panienkami. Jak się nie ożenią to na starość zostaną z ręką w nocniku.
  • Odpowiedz