Wpis z mikrobloga

@spunky: spoko, ale niestety nie dostanę FV na maila ( ͡° ʖ̯ ͡°) gdyby chociaż przyszedł rachunek z nr rejestracyjnym to spoko. Niestety zostaje tylko #!$%@? albo lotos, czyli niedługo grupa orlen (,)
@VR46: jak to nie? na maila nie przychodzi ale normalnie w systemie bierzesz. Ja korzystam z samoobsługowych więc płacenie kartą prepaid jest ok. Jak w okolicy masz tylko takie gdzie trzeba iść i płacić to już trochę lipa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niebieskatrytytka: logujesz się na konto i pobierasz pdf. Zaznaczam, że piszę o karcie paliwowej prepaid. Karta jest wygodna jak tankujesz na stacji samoobsługowej. Jak trzeba płacić w okienku czy iść do kasy, to wiadomo, że nie jest to tak wygodne jak aplikacja. Karta paliwowa działa dokładnie jak karta kredytowa. Wkładasz, podajesz pin i tankujesz. Musisz tylko co jakiś czas doładować konto.

Dodatkowo na karcie masz zniżkę na paliwo. U mnie są
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niebieskatrytytka: nie wiem jak działa apka Orlenu. Dla mnie karta jest super. Wysiadam z samochodu, wkładam kartę, wbijam pin i tankuję. Kończę i jadę. Nic nie muszę szukać w telefonie itp. Moge mieć 10 takich kart i dać ją komuś jak jedzie np moim samochodem albo pracownikowi, jak masz pracownika.

Jak działa apka Orlenu? Trzeba coś skanować, wpisywać itp? Jeśli tak to karta wygodniejsza (na samoobsługowej stacji)
@VR46: normalnie czytam te #!$%@? idiotyzmy o bojkotowaniu Orlenu to się maczeta w kieszeni otwiera. Jesteście dobrym przykładem na to że opozycja i opozycyjne media to targowica i manipulacja na takim samym poziomie co TVP. Dobrze że szefa namówiłem do przejscia na Orlenową flotę także 100 aut dzień w dzień tankuje na orlenie. A wy byście najchętniej ten kraj i jej spółki do ruiny doprowadzili hehe bo PiS i na orlenie
bojkotowaniu Orlenu


@StoSloty1488: gdzie ja napisałem o bojkotowaniu orlenu? Chcę tankować taniej i dostawać fakturę na maila, to wszystko

Dobrze że szefa namówiłem do przejscia na Orlenową flotę także 100 aut dzień w dzień tankuje na orlenie


Orlen ma najdroższe paliwo na rynku, twój wyimaginowany szef jest bezmózgiem, postaraj się bardziej.

#!$%@? w dupe opozycja totalna, przez was PiS będzie rządził wiecznie


Nie wiem jak zestawiłeś te 2 zdania razem. O