Wpis z mikrobloga

@linuxuser: Nigdy nie zapomne, jak kupilem sobie za odlozone pieniadze GTA Vice CIty na premiere jakos chyba za 140 czy cos pln. W duzym fajnym pudelku na cdkach. No i pozyczylem koledze. Zwrocil mi w takim stanie, ze mapa byla #!$%@? czyms slodkim, jedna plyta porysowana, a druga #!$%@? peknieta od srodka. Kasy oczywiscie nie zobaczylem, mame poszla z morda do matki typa (no mielismy wtedy z 10 lat czy cos),
@linuxuser: Pożyczyłem tak NFS:MW, oczywiście później twierdził że nie mógł jej znaleźć. To był box bez tych wstawek typu "greatest hits", czy coś. Teraz próbuję znaleźć tego boxa za sensowne pieniądze, to poniżej 80zł nie widziałem.
@evolved: a co do łamania w napędzie - właśnie od tego ziomka miałem płytę z "counter strike 2d" z gazety - w napędzie rozpadła się na strzępy.
@Policjant997 a to mój napęd przeżył i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Chemical_Brother: ooo miałem ojca chrzestnego tego pierwszego (zajebista gierka jak na tamte czasy btw), pożyczyłem koledze, on pożyczył innemu, tamten komuś jeszcze i... no i nigdy już go nie zobaczyłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@linuxuser: już nie, obraził się śmiertelnie ¯\_(ツ)_/¯
@yellowshadow: Nie ma lepszego uczucia niż odegranie się po kilkunastu latach, on prawie zapomniał, chociaż też nie mogę winić 10 latka, że nie mógł